Кубок Чорного лісу
Вівторок, 01 листопада 2011, 00:44

 

Без фарту не буває тріумфу: рожнятівці - на Кубку Чорного  Лісу.

Цікава за складом команд компанія зібралась на першому розіграші Кубка Чорного Лісу в Старому Угринові  - рідному селі Степана Бандери.

Рожнятівщину представляли футболісти із райцентру та з села Дуба - обидві команди виступають у першій районній лізі; честь Калущини випало захищати хлопцям із "Тризуба" (Ст. Угринів) - срібним призерам чемпіонату району, а також команді "Середній Угринів" - кістяк якої склали також срібні призери, але вже серед юнаків, посилені кількома досвідченими гравцями (практично дебютанти змагань такого рівня), третім репрезентантом Бандерівського краю стала спортивна дружина із Бабина Зарічного.

На першому етапі відбулись наступні матчі: Бабин - Рожнятів - 0:1, Середній Угринів - Рожнятів - 0:1, Середній Угринів - Бабин - 1:0, Старий Угринів - Дуба 1:1 (серія пенальні завершилась виграшем приїзджих хлопців). Відповідно до регламенту турніру напряму до півфіналу потрапили обидві команди, що зайняли перші місця - ними виявились гості із сусіднього району, з другого місця у своїй підгрупі пройшов далі Середній Угринів, а четвертя путівка була розіграна у додатковому матчі: Старий Угринів-Бабин -2:0.

Обидва півфінали виявились у основний час сухими, а за "футбольною лотереєю" (пенальні) знову верх взяли Дуба та Рожнятів, які зустрічались відповідно із Середнім Угриновом та Старим Угриновом. Воротарі команд, що перемогли, творили на лінії воріт дива - відбиваючи, витягуючи з кутів практично всі удари, а гравцям їхніх суперників цього дня було ніби пороблено: після кількох вдалих кидків до м"яча голкіперів, навіть бувалі й досвідчені голеадори угринівців ще більше занервували й запускали кулястого то по центру, а то й узагалі "в небеса". Тож показавши видовищну та й відносно результативну гру в основні відрізки матчів, місцеві (з Калуського району) команди поступались у всіх трьох серіях пенальті...

Фінал: Рожнятів - Дуба видався таким же напруженим і ... таким же "сухим" - 0:0. Знову одинадцятиметрові, але вже у виконанні тих, хто досі були везунчиками. Найдовше Фортуна дружила із рожнятівцями - у результаті - 4:2!

Із рук голови громадської організації "Бандерівське Земляцтво" (яке й було ініціатором проведення такої спортивної зустрічі) Тараса Федоріва оригінальний Кубок, почесну грамоту, сувеніри отримали хлопці з Рожнятова. Також було відзначено й фіналістів та всіх інших учасників турніру.

Звичайно найбільше позитивних вражень повезли з рідного села Степана Бандери саме переможці. Але, здається, в чомусь цього дня виграли всі: команди, хоча й деякі й поступились за рахунком, але мали чудову можливість наприкінці сезону набути нового досвіду турнірної боротьби із малознайомими, але сильними суперниками, угринівські вболівальники тішілись тим, що в селі зросла гідна зміна діючим футболістам (гра молоді супроводжувалась численними схвальними відгуками та оплесками), численна глядацька авдиторія мала змогу насолодитись видовищною грою у виконанні всіх команд, всього відбулось 8 (!) матчів. Окрім того цей Кубок був пресвячений безсмертній героїці ОУН-УПА, яка для наших краян, як рожнятівців, так і калушан є не просто словами. Тож молоді хлопці із південно-східного краю Бойківщини своїми спортивними виступами віддали данину шани нашим партизанам!

Особлива подяка за співучасть у підготовці турніру: Михайлу Андрейківу, Степану Перегіняку, Роману Токару, Івану Федоріву, Петру Луцану, Сергію Ткаченку...всім футболістам  та  багатьом іншим активістам ФСК "ТРИЗУБ", головному судді - Ігору Пихнею,  а також адміністраторам сайтів ФК "Войнилів", ФК "Юність", Sport - if  - за інформаційну підтримку...

Дай Боже, щоб перший Кубок Чорного Лісу був не останнім, а вже найближчим часом, скажімо наступного року, знайшов своє продовження у аналогічному турнірі, скажімо на полі цьогорічного переможця!..

Представник ФСК"Тризуб"

 

 

You have no rights to post comments