Звіт матчу Копанки - Войнилів
Четвер, 25 серпня 2011, 00:33

Копанки - Войнилів 2-1

Суддя матчу - Яремків М.

Склад команди Войнилова:

 • Демяник В.
 • Шпилей О. (Безрукий С.)
 • Тимків А. (к)
 • Савка І.
 • Войтків Р.  (Гочак П.)
 • (Якімечко С.)
 • Панчій Т.
 • Савчин В.  (Павлюк С.)
 • Саноцький М.
 • Пайш Д.
 • Павлюк О.

Гол - Панчій Т.

Матч між командами Копанок і Войнилова проходив на зустрічних. Одна і друга команда прагнула забити швидкий гол і грати першим номером.

Перший гол було забито після навісу із правого флангу. Після декількох рекошетів із сходу у нижній лівий кут від воротаря забив гол футболіст команди Копанок. Але нажаль не знаю номера. Оговтавшись від пропущеного м’яча. Команда Войнилова почала більше володіти м’ячем,  агресивно атакувала, але підводила реалізація. До закінчення першого тайму команда Войнилова прагнула відігратися, і були хороші моменти. На 25 хвилині після удару головою футболістом Пайшом Денисом, який перейшов із команди Слобідки, голкіпер командки Копанок перевів м’яч на кутовий. Декілька хвилин по тому ударом із зльоту м’яч потрапив у перекладину від удару футболіста №9 Павлюка Олексія. Але завершити атаки логолом команді Войнилова до закінчення першого тайму так і не вдалося.

Другий там команда Войнилова розпочала першим номером. Масові атаки на ворота суперника таки досягнули свого. На 55 хвилині гарно провівши  атаку, після скидки автора гола Павлюка Олексія м’яч після удару Панчія Тараса залетів у правий нижній кут воріт. І так 1-1. До завершення матчу гра була напруженою, жодна команда не хотіла здаватися. Але все ж таки на 80 хвилині після прострілу із правого флангу футболіст команди Копанок (нажаль не знаю номер) замкнув простріл і відправив м’яч у правий нижній кут воріт команди Войнилова, без шансів для голкіпера. Войнилів намагався відігратися, але так і не зміг.

Команда Войнилова хоча і програла з мінімальним рахунком, але своєю грою заслуговує похвали. Просто трохи не пофартило. Команда показала, що навіть команда, яка грає перший раз, склад який ще не зіграний, можна і треба грати із сильнішими командами, возити їх, і перемагати. ФК Войнилів прагнутиме нових здобутів.

А тепер про найголовніше. Стосовно підготовки поля, то воно не було якісно підготовлено. Бокові лінії не були видними для бокових суддів. Розмітки 11-метрового удару не було, воротарського майданчику та центрльної лінії також не було. Лінії штрафного майданчику були настільки не рівно розмічені, що виглядало так, що їх розмічали не люди, а наче ‘Бик напісяв’. Треба також констатувати про відсутність медичного персоналу на матчі.

Щодо суддівства, то тут дуже багато претензій. По перше суддя не володів ситуацією, не тримав гру у своїх руках, не було чіткої позиції як судді. Суддя повинен судити правильно, чітко, і справедливо. Були грубі порушення, нецензурні лаяння зі сторони Копанок, а він навіть не реагував на такі порушення. Футболісти під номерами 10 та 11 нецензурно висловлювалися до судді, із кулаками лізли до футболівстів команди Войнилова, а суддя наче нічого не бачив. Ганьба таким суддям та їхнім керівництвам. І знову притензії до суддівства та організації, ФФКР не веде чіткого контролю за виконаннями чітких обов’язків суддів, не веде ротації складу суддів у даному напрямку.

 

You have no rights to post comments