Огляд 7 туру
Вівторок, 07 лютого 2012, 00:16

У першій лізі фаворити Тужилів і Голинь прогнозовано (за опитуванням відвідувачів сайту) здобули перемоги над Дубовицею, 6-1, і Вістовою, 2-1, відповідно. А от всупереч прогнозам, сенсаційними виявилися результати матчів Збора – Старий Угринів, Верхня – Підмихайля, гості вирвали перемогу у господарів з однаковим рахунком 1-3, а також матчу Середній Бабин – Гуменів, в якому глядачі не побачили жодного гола, нічия 0-0. Ще один матч Довге Калуське – Сівка Калуська завершився з рахунком 1-4.  За результатами 7 турів беззаперечним лідером є команда Голиня, на другому місці – Гуменів, на третьому – Тужилів, однак ще з грою в запасі із Зборою. На дні турнірної таблиці поки точиться гостра боротьба за місце в еліті.

У другій лізі 1 зони у матчах Перевозець – Бабин Зарічний, Хотінь – Боднарів господарі розгромили гостей із однаковим рахунком 4-0. Грабівка не мала проблем із командою Ріп’янки, 7-0. Несподіваними виявилися результати таких матчів: Добровляни – Слобідка 0-1, Бережниця – Кадобна 3-2. Центральним матчем у цій зоні був матч між командами Підгірок і Студінки (прогноз на матч був: 43%-27%-30%), який закінчився в нічию 1-1. Це дало можливість команді Перевозець обійти Підгірки та піднятися на другу сходинку, лідером ж залишилась команда Студінки.

У другій лізі 2 зони у матчах прогнозовано закінчилися результати таких матчів:  Перекоси – Копанки 5-1, Томашівці – Довгий Войнилів 2-8. Інші матчі завершилися з мінімальною перевагою в один м’яч: Негівці – Кропивник 2- 3, Довпотів – Завадка 2-1, Войнилів – Станькова 2-3. Один матч не було зіграно у зв’язку із невиїздом команди Мостище у Сівку Войнилівську, скоріш за все технічна поразка Мостище. Стопроцентовий показник виграшів демонструє команда Перекоси, 7 матчів – 7 перемог, яка і займає перше місце.

 

You have no rights to post comments