1/8 фіналу Кубка Калуського району. Напередодні
Понеділок, 07 березня 2011, 00:12

Станькова – Негівці.

Попри те, що команди у чемпіонаті йдуть фактично пліч-о-пліч, перевагу матимуть господарі. На їхньому боці своє поле, кращий підбір гравців. У команду цього року повернулися, незважаючи на досить поважний за футбольними мірками вік, колишні гравці калуського «Хіміка» Роман Філіпович та Сергій Романишин, а також Руслан Цюпер (кожному з них більше 35-ти років).

Негівці ж – молода і амбітна команда, у якої ще все попереду. Гравці без досвіду, дисципліни на полі, та й грають в гостях.

Прогноз: 3:1.

Середній Бабин – Старий Угринів.

Цьогоріч господарі у районних турнірах покладаються виключно на місцевих виконавців, на відміну від попереднього сезону, де основу складали калуські футболісти. І, чесно кажучи, грою не захоплюють. На їх рахунку одна перемога у чемпіонаті, зате над … Угриновим J .

У гостей непогана команда, яка показує добрий футбол, хоча у багатьох матчах бракує фарту (проти Тужилова, Вістови, Дубовиці). Як наслідок, у чемпіонаті команда перебуває на даний момент на останньому місці, маючи в своєму активі тільки три очки. Проте рано чи пізно фортуна повернеться і приємною стороною. Та й в Кубку команда розпочала впевнено, обігравши Грабівку з рахунком 0:2.

Прогноз: 1:2.

Довге-Калуське – Дубовиця.

Казка Дубовиці, коли після феноменального старту (три перемоги поспіль) команда очолювала турнірну таблицю в першій лізі, потроху підходить до кінця. Команди почали серйозніше відноситися до дубовицьких футболістів, недооцінювання закінчилося.

Команда з Довги має відмінний підбір виконавців (основу якої складають пійлівські та калуські гравці), добрих спонсорів, але не може похвалитися у чемпіонаті перемогами (тільки одна у першому турі над вістівчанами). Амбітні плани, які будувалися перед стартом сезону, помало розвіюються. Одна надія на Кубок, де залишаються непогані перспективи.

Прогноз: 2:1.

Сівка-Калуська – Підгірки.

Сівка-Калуська 2010 року, і Сівка-Калуська 2011 року – це дві великі різниці. Команда, яка минулого року здобула Кубок району, срібло чемпіонату, а у Суперкубку тільки по пенальті поступилася Тужилову, цього річ переживає важкі часи. Провідні гравці виступають за різноманітні команди на першість області, молодь ще не готова грати на такому рівні. Результатом є тільки дві перемоги у чемпіонаті.

Команда Підгірок навпаки: цього річ виступає значно краще, аніж торік. Наслідком цього є добра передсезонна підготовка зимою (участь у футзальному турнірі), а також підсилення рядом калуських футболістів.

Прогноз: 1:1. По пенальті перемога Підгірок.

Гуменів - Перекоси.

За підсумками минулорічного сезону відбулася своєрідна рокіровка між цими командами – гуменівські футболісти вийшли у першу лігу, Перекоси ж, навпаки, вперше за довгі роки опустилися в другу лігу.

Господарі яскраво виступають і цьогоріч, штампуючи перемогу за перемогою. А на своєму полі давно уже не знають поразок. Команда грає в захисті просто і надійно, у нападі ж – швидко та агресивно.

Впевнено очолюють турнірну гонку у своїй лізі і Перекоси, після шести турів відірвавшись від найближчого переслідувача на 5 очок.

Прогноз: 3:1.

Слобідка – Копанки.

Одна з найслабших пар на цій стадії Кубка. Обидві команди з другої ліги, хоча там розміщені на різних полюсах. Копанки йдуть в числі лідерів, Слобідка ж пасе задніх. Єдиним їхнім плюсом у даній зустрічі можна назвати домашні стіни, проте цього, напевно, буде замало для виходу в ? фіналу.

Прогноз: 0:2.

 

Довгий Войнилів – Тужилів.

Господарі мають досить непогану команду, за мірками другої ліги. На стадії 1/16 фіналу Кубку впевнено здолали Підмихайля. І, можливо, могли б скласти конкуренцію більшості команд першої ліги, але не Тужилову зараз.

Гості, складається таке враження, вже не такі потужні, як попереднього сезону, проте довговойнилівських футболістів повинні проходити без проблем.

Прогноз: 1:4.

Збора – Голинь.

І наостанок найцікавіша пара на цій стадії. Обидві команди добре розпочали чемпіонат і перебувають на лідируючих позиціях.

Збора, завдяки підтримці місцевого сільського голови Івана Луща та підприємця Ігоря Башти (обоє виділили по 10 тисяч гривень на команду), підсилилися футболістами з Калуша – Лесівим, Хомином, Синицею, Микуляком, Марчаком… і демонструють непогану гру з великим контролем м’яча. Також перевагою зборян є домашня арена та вдала статистика у домашніх зустрічах проти голинян.

Гості взагалі зі старту цьогорічного сезону не знають поразок ані в Кубку, ані в чемпіонаті, де одноосібно лідирують, при цьому зігравши вже з основними конкурентами (Тужиловим, Гуменовим, Дубовицею).

Прогноз: 2:3 або перемога гостей в серії післяматчевих пенальті.

Волощак Назар

 

You have no rights to post comments