Звіт матчу Войнилів – Копанки 0:2
Середа, 08 червня 2011, 00:11

Матч між командами Войнилова та Копанок відбувався рівно. Першими забили гості. Після розіграшу кутового, футболіст команди Копанок зорієнтувався і пробив у правий від воротаря кут. Матч був інтересним на моменти, але підводила реалізація. У першому таймі суддя побачив гру рукою у штрафному і дав 11-метровий удар, але футболіст команди Копанки пробив мимо воріт. Перший тайм закінчився із мінімальною перевагою команди Копанок. Команди не дограли до кінця перший тайм, тому що у судді погано ішов час. На 43 хвилині арбітр Ярослав свиснув про завершення першого тайму.

Другий тайм почався із пресингу команди Войнилова. Проте, на 13 хвилині другого тайму після проведеної контратаки команда Копанки забила 2-й гол. Після забитого голу  гра проходила на зустрічних курсах.

Як це не прикро, але змушені констатувати наступні факти. Непрофесійна і некультурна етика поведінки судді Ярослава проявлялась у тому, що він не дав 11-метровий удар у бік команди Копанки, нецензурно висловлювався до футболістів команди Войнилів, до бокового судді команди Войнилів, почалися погрози зі сторони команди Копанок. Боковий суддя команди Копанки проявив себе аналогічно, як центральний суддя. Він неодноразово ігнорував офсайди, таким чином відбувалися неодноразово виходи один на один, але то підводила реалізація,  то виручала майстерність голкіпера Цяпури Михайла.

Після даного матчу, можна зробити висновки: центральний і боковий суддя зі сторони команди Копанки робили гру у сторону Копанок, ігноруючи грубі порушення зі сторони Копанок, не культурно себе поводили. Ганьба таким суддям і футболістам, які не мають елементарної етики, культури та поваги до своїх суперників.

Протокол матчу не був підписаний командою Войнилова, дане питання буде подане до федерації. Надіємось, що федерація прийме міри щодо недопущення “такого” у майбутньому.

Любицький Ігор, боковий суддя матчу

 

You have no rights to post comments