Звіт матчу Збора - Верхня (версія ФК Юність Верхня)
Четвер, 12 травня 2011, 00:09

Збора-Верхня. Дебрі цього річ вдалося на славу. І по видовищності, і по кількості нереалізованих моментів та забитих голів.

Матч розпочався зі швидкого голу зборян (Микуляк’2). Надалі перевага перейшла до гостей, які в першому таймі зуміли зрівняти рахунок (Луців’26, з пенальті), а також змарнували як мінімум три стовідсоткові моменти (Гошовський Борис та Луців Саша двічі, один раз в перекладину). Також варто згадати незарахований арбітром гол у ворота господарів (воротар Синявський вибивав м’яч в поле, але влучив у спину відвернутого нападника ФК “Юність” Андрія Філіповича). Суддя ж повважав, що був напад на воротаря (ляп Синявського цілком копіює момент з матчу Ліги Європи, коли воротар київського “Динамо” Бойко влучив у спину нападника молдавського “Шерифу”. Проте тоді гол був зарахований).

При повному домінуванні верхнянців розпочався і другий тайм. На 60-й хвилині зі штрафного капітан Іван Філіпович вивів гостей вперед, а потім був змарнований ще один стовідсотковий момент (з кількох метрів на добиванні О.Луців не влучив у ворота). Як  наслідок, спрацювало правило “не забиваєш ти, забивають тобі”. Після обрізки когось з гравців Верхні швидка контратака закінчилася прострілом у воротарську, де тут як тут був півзахисник Збори Лесів, зрівнявши рахунок. До закінчення матчу залишалося ще 15 хвилин, вже тоді стала помітною якась нервозність в діях гостей, які хоч і атакували, але сумбурно.

Матч котився до нічийного завершення, проте на 90-й хвилині півзахисник зборян Юрій Хомин потужним вистрілом з 30-ти метрів у дев’ятку відправив гостей у нокдаун. Часу відігратися вже не було. Як наслідок, прикра поразка в дербі з рахунком 3:2. Прикра по тій причині, що ФК “Юність” вже другу гру поспіль демонструє красивий атакуючий футбол, і реалізувавши хоча б половину своїх моментів, поїхали б додому з перемогою …, замість поразки.

Попереду важкий виїздний поєдинок у Гуменові, футболісти якого сьогодні розтрощили в  Дубовиці місцеву команду – 5:1.