ФК «Збора» – ФК «Юність» Верхня. Напередодні.
Четвер, 06 жовтня 2011, 00:05

 

Суддя: Михайло Климишин (Калуш)

Збора напередодні чемпіонату підсилилася рядом відомих на теренах району (Синиця, Хомин) і області (Лесів) футболістів і небезпідставно формує амбітні плани на сезон. Верхнянська команда будує свою гру виключно на місцевих виконавцях, котрі гучно про себе заявили минулого сезону, ледь не здобувши медалі першості. Цього року немає в команді минулорічних лідерів: відомого на теренах області півзахисника/нападника Миколи Багрія (Калуш, Тужилів) та кращого воротаря району-2010 Віктора Григорійчука. Підсилили ж команду захисник/півзахисник Ярослав Дмитрів (раніше виступав у юнацькому складі Калуша на першість України), а також ряд молодих гравців (Петро Артемович, Роман Копачевський, Андрій Мар’яшко).

 

Напередодні матчу-дербі команди підійшли з різним настроєм. Збора зазнала прикрої поразки від Гуменова. В той же час Верхня під керівництвом новоспеченого тренера Василя Перчика феєрично обіграла грізну команду з Довги-Калуської.

Проте на такий матч годі й сумніватися, що хтось підійде без бойового настрою (окрім того, команда с. Збора в двох останніх зустрічах на своєму полі зазнала поразок від верхнянців з однаковим рахунком 1:3 – у другому колі чемпіонату-2010, а також в товариському матчі напередодні цьогорічного сезону).

Додаткової головної болі тренеру ФК «Юність» Верхня додають травми провідних гравців – Саші Луціва та Любомира Попадюка, участь яких у матчі під великим знаком питання.

Дискваліфіковані – немає.

Травмовані: Олег Захарків – Олександр Луців, Любомир Попадюк.

Основні протистояння: Півзахист Збори – півзахист Верхні. Найсильніша, найдосвідченіша  ланка зборян (Лесів, Синиця, Хомин, Микуляк) проти досвідченого центру (Луців, Федоришин) та швидкісних хавів (Гошовський, Дмитрів) верхнянців. Захист Збори – напад Верхні. Надійний та високий центр оборони господарів (Шпарій, Коваль) проти швидких нападників гостей (А.Філіпович, Артемович). Хто кого? Розв’язка вже у неділю о 14:30.

Підготував Волощак Назар

 

 

 

You have no rights to post comments