ФСК «Тризуб»
Понеділок, 07 лютого 2011, 00:04

ФСК «ТРИЗУБ» (С. Угринів) cтворений 2003, постійний учасник першої ліги чемпіонату Калуського району з 2006 року.

ФСК “ТРИЗУБ” (С.Угринів) стадіон – с. Старий Угринів, вул. М.Саєвича, 55

Контактний телефон: 0678505845; 0993138265

ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

СТОРІНКА "ТРИЗУБУ" НА САЙТІ "БАТЬКІВЩИНА БАНДЕРИ"

Кращий результат: 3-5 місце (2007).

Володар Кубка Бандери, Кубка Перемоги, Кубка Стуса, фіналіст ряду турнірів, півфіналіст двох останніх розіграшів Кубка району.

Склад команди:

Воротарі: Андрій Бачинський, Володимир Костів

Захисники: Євген Ткаченко, Андрій Рисей, Василь Рапавий, Роман Винник Ігор Федорів Іван Оленюк

Півзахисники: Роман Бачинський, Андрій Казіцький, Михайло Романів, Василь Король, Віктор Кузьмич, Максим Пугаль

Нападники: Любомир Бачинський, Любомир Стовбан, Микола Мельничук, Іван Федорів, Віталій Неспляк, Ростислав Атаманчук

Представник команди: Петро Луцан

Актив клубу: Тарас Федорів – сільський голова (2000-2010), Микола Василів – Середньоугринівський сільський голова, Василь Кобиляк – депутат районної ради, Петро Мельниченко, Михайло Андрейків – депутат сільської ради (2002-2010), Іван Федорів, Роман Токар – депутат сільської ради; Михайло Федорів – депутат сільської ради, Степан Небилович, Андрій Михайлюк, Андрій Івахнюк, Володимир Воробець, Степан Базюк, Ярослав Король, Ярема Мельниченко (підприємці), Степан Перегіняк, Володимир Луцан, Петро Рибій.

Публікація станом на 2010 р.

У 2003 році за ініціативи сільського голови Тараса Федоріва було створено футбольну команду, яку назвали “Тризубом”. Державний символ тризуб асоціюється з великим патріотизмом. Не бракує патріотів і в угринівській команді.

Внаслідок зміни поколінь, втрату з різних причин (в основному через виїзд на тривалі сезонні роботи чи навчання) ряду гравців, катастрофічний нефарт у кількох ключових матчах (наприклад, двічі, ведучи в рахунку 2:0 'тризубівці' випускали з рук перемогу на останніх хвилинах у матчах проти голинців та боднарівців, а останні, до речі, потім, стали переможцями Кубку району та володарями суперкубка) угринівська команда не змогла поборотись за призові місця в чемпіонаті, зате в актив можна зарахувати перемогу в розіграші Кубка Стуса (Студінка) та перше загальнокомандне місце у районних спортивних іграх. Два красені-Кубки тепер поповнили колекції Угринівського музею імені родини Марчаків. Головне завдання сезону 'Тризуб' виконав - прописка у першій районній лізі збережена! Щоправда керівництво районної федерації, у черговий раз, намагається піднімати питання про штучне усунення угринівців зі змагань з 'технічних причин'- буцімто поле не зовсім відповідає стандартам. Габарити майданчика біля Староугринівської школи дійсно не добирають по кілька метрів ширини та довжини. Однак такі ж, а то й вагоміші недоліки в інших селах (закороткі і вузькі поля, різкий нахил території, систематична перенасиченість вологою, нерівності горизонтального рельєфу тощо) , чомусь, не трактуються окремими функціонерами як перешкода для участі інших команд в елітному дивізіоні району...

Вболівальники з Угринова припускають, що, скоріш за все, їхню команду просто недолюблюють окремі керманичі федерації. Тим більше, що, навіть маючи турнірні проблеми, 'Тризуб' здобув перемоги у очних зустрічах над грандами районного масштабу: Тужилів, Сівка-Калуська, Вістова...от і накопичились у декого суперечливі емоції. Варто, при цьому, зауважити єдину деталь: грозою 'авторитетів' Угринів став саме завдяки успіхам у виїздних матчах! Так що поле тут ні до чого... Останніми роками угринівці кілька разів реконструювали свій стадіон: поле розширено і вирівняно, відновлено газон, відведено воду, влаштовано лавки на трибунах, пофарбовано ворота... Та й саме місце розташування майданчика унікально вдале- на межі двох Угриновів: Старого і Середнього, в самій гущі населених пунктів, що є запорукою постійного глядацького ажіотажу, біля самої дороги і автобусної зупинки. При чому це фактично єдина ділянка землі таких розмірів на всій території сільської ради, яка так-сяк підходить для футбольного поля, все інше - пагорби, схили, видолини... Передгір'я! Якщо цей стадіон забракувати - Угринови залишаться без футболу взагалі! Хочеться вірити, що ніхто не наважиться так позбиткувати земляків Степана Бандери.

Наразі ж про підсумки проведеної роботи доповіли представник команди Петро Луцан та скарбник Михайло Андрейків. Обидва - депутати сільської ради. Футбол став мало не всезагальною турботою двох сіл. За минулий рік зусиллями сільської ради, активу громади, членів футбольного клубу, небайдужих підприємців (Базюк С., Король Я., Коневич Л., Мельниченко Я.) і простих співгромадян (Неспляк М., Луцан В., Яцик М., Коцовський В., Пиц М., братів Федорівих та багатьох інших), для потреб команди було залучено близько двох десятків тисяч гривень коштів! Всі учасники зборів запевнили, що підтримуватимуть улюблену команду й надалі.

Серед пріоритетів на цей рік: залучення до команди молодих місцевих хлопців, формування юнацького та ветеранського складів, запровадження систематичних тренувань, оновлення інвентаря (в першу чергу необхідні м'ячі, гетри, сітки на ворота...). Плекають хлопці надію, що завдяки підтримці й розумінню дирекції місцевої школи, влади району, вдасться розпочати роботу з влаштування біля навчального закладу майданчика зі штучним покриттям, сільській молоді буде надано доступ до занять взимку у шкільному спортзалі, з'являться нові благодійники й спонсори. Сільський голова запевнив у всебічній підтримці.

 
Коментарі  
  •  
  •  

#1 Guest » 08.04.2013, 20:06

:-)
0 +−

Guest

You have no rights to post comments