Звіт матчу Верхня - Довге Калуське
Неділя, 06 березня 2011, 00:02

Красива перемога!

Склад ФК Юність: Василь Адамюк – Євген Закальницький, Віталій Лаврик, Назар Пришляк, Іван Філіпович – Роман Федоришин, Борис Гошовський, Ярослав Дмитрів (Петро Артемович), Олександр Луців (Андрій Маряшко) – Андрій Філіпович, Любомир Попадюк (Роман Копачевський). Тренер – Василь Антонович Перчик.

Сьогодні відбулися матчі IV туру Чемпіонату району у обох лігах.  Відкривався тур матчем у Верхні, де місцеві футболісти приймали амбітну команду Довги-Калуської. За команду гостей виступає чимало “легіонерів” з Калуша, верхнянська ж команда укомплектована виключно місцевими футболістами. Також основною новиною господарів стала поява нового тренера, у минулому кращого футболіста району Василя Перчика. На перших же тренуваннях Василь Антонович значну увагу приділив “фізиці” команди та ударам по воротах (з дальніх та середніх дистанцій, стандарти (штрафні удари, кутові). Результат відчувся вже у дубютному матчі керманича.

 

Розпочався матч з розвідки, а вже ближче до середини першого тайму команди обмінялися кількома небезпечними ударами у ствір воріт. На останній же хвилині першого тайму після стрімкої контратаки атакуючий півзахисник ФК “Юність” Саша Луців відкрив рахунок (гольова передача від Андрія Філіповича). Другий тайм розпочався з стрімких атак господарів, проте найбільш небезпечний момент для голу мали саме гості (нападник команди з Довгої Андрій Притуляк, обігравши захисника та воротаря верхнянців, не влучив у порожні ворота, на заваді його удару став героїчний підкат захисника Назара Пришляка).  І тут спрацювало золоте правило футболу: “не забиваєш ти, …” Той таки Саша Луців заробив пенальті, сам же його і реалізувавши.

[singlepic id=15 w=320 h=240 mode=web20 float=center]

Надалі гру контролювали господарі, які мали ще кілька 100-відсоткових моментів для взяття воріт і доведення рахунку до розгромного.

Отож, друга офіційна перемога Верхні у цьому сезоні і попереду дербі з сусідами – зборянською командою, яка сьогодні зазнала поразки з мінімальним рахунком від Гуменова.

Підготував і надіслав Назар Волощак

 

 

You have no rights to post comments