Звіт матчу 1/16 фіналу Підгірки - Верхня
Понеділок, 05 вересня 2011, 23:58

Кубок, до побачення!

Склад ФК "Юність" Верхня: Андрій Бреславський - Євген Закальницький, Віталій Лаврик, Ярослав Дмитрів, Іван Філіпович (Василь Адамюк) - Назар Пришляк, Андрій Філіпович, Борис Гошовський (Андрій Мар’яшко), Олександр Луців - Любомир Попадюк (Микола Попадюк), Петро Артемович.

Вчора відбулися матчі 1/16 фіналу Кубка району,і, як це не прикро констатувати, для ФК "Юність" Верхня перший матч цьогорічного кубка став водночас і останнім.

Розпочалася гра жорсткою боротьбою у центрі поля, яка моментами переростала навіть у жорстоку (арбітр Юрій Богдан кілька разів змушений був дістати зі своєї кишені жовту картку. Дещо забігаючи наперед, зазначу, що у другому таймі під час зіткнень гравцю Підгірок зламали два ребра, а нападнику Верхні Любомиру Попадюку потрібно було їхати до Калуської ЦРЛ, щоб накласти шви на губу). Ближче до 10-ї хвилини почала вимальовуватися територіальна перевага господарів, які нанесли кілька небезпечних ударів по воротах, а в середині тайму навіть заробили право на пробиття 11-метрового удару (у своїй штрафній порушив правила захисник верхнянців Ярослав Дмитрів), проте на стороні гостей була стійка, а одразу за кілька секунд по цьому - відмінна гра голкіпера Андрія Бреславського. У другій половині тайму гра дещо вирівнялася і вже гравці ФК "Юність"  мали кілька непоганих моментів для взяття воріт.

Другий тайм пройшов також у напруженій боротьбі, яка не виявила переможця - 0:0.

У пробитті післяматчевих пенальті гравці показали справжній клас, без шансів для воротарів пробивши 13 одинадцятиметрових ударів. І тільки 7-й пенальті верхнянців парирував голкіпер команди Підгірки.

Отже, у 1/8 фіналу від цієї пари виступатимуть Підгірки, з чим ми їх  і вітаємо.

Підготував Волощак Назар

 

You have no rights to post comments