Відкритий чемпіонат Калуша з міні-футболу
Середа, 14 листопада 2012, 13:45

 

Минулої п'ятниці в приміщенні Управління в справах сім'ї, молоді і спорту Калуської міської ради відбулась нарада за участю представників команд першої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу, на якій було розглянуто ряд організаційних питань.

Попередню згоду на участь дали всі 12 команд, а це: ФК «Тужилів», «Стара Гарда», Калуський РЕМ, «Свобода», «Сокіл» (Голинь), «Сокіл» (Калуш), ФК «Боднарів», «Сармат» (Тужилів), ФК «Загір’я», «Добробуд», «Будучність» (Довге Калуське) і «Копір-Сервіс».

 

Турнір першої ліги стартує 1 грудня, і, як в минулому році, пройде в два кола. Заявки подаються до 23 листопада. У випадку відмови однієї чи декількох команд від участі, їх місце займе наступна за рейтингом команда другої ліги за підсумками минулорічного сезону.


До нововведень можна віднести збільшення кількості гравців у заявці – вона тепер становить 15 чоловік, причому протягом сезону гравець може виступати лише за одну команду. Заявки обов'язково повинні бути завірені лікарем, також подаються фотографії розміром 3х4 см і ксерокопії першої сторінки паспорта на кожного учасника. Внесення змін і уточнень до заявочних документів команд припиняється з моменту початку першого туру змагань.


Єдина заявка на участь в чемпіонаті буде також діяти в розіграші Кубка міста, який пройде за новою схемою. Заміть одно-двохденного турніру, в кубкових змаганнях візьмуть участь всі команди, з яких вісім кращих за рейтингом будуть сіяними і розпочнуть боротьбу з 1/8 фіналу. До участі в турнірі другої ліги допускаються всі бажаючі команди, а формула його проведення остаточно визначиться після отримання заявок.

 

 

fc.kalush.net

 

You have no rights to post comments