Чемпіонат Калуша з футзалу-2016/2017. Заявки команд 1 ліги
П'ятниця, 25 листопада 2016, 12:16

DSSHA Sokil

 

Стартували матчі Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу-2016/2017. Після двох турів в турнірі першої ліги лідируючі позиції прогнозовано посіли «Сокіл» (Голинь), «Будівельник», ФК «Тужилів» і «Мікстон». Слідом розташувались войнилівський «Дніпро-М», який замінив у вищому дивізіоні «Комбі», і «Скала» (таку назву тепер має ФК «Підмихайля»). До речі, молода команда з Підмихайля в першому турі досить несподівано перемогла ще одного фаворита – «Штурм» (2:1).
 
Особливістю цьогорічних змагань є реєстрація в Єдиній базі даних ФФУ, що зробило неможливим участь гравців з інших турнірів Івано-Франківської області. Любителі статистики тепер можуть знайти технічні дані чемпіонату м. Калуша з футзалу на відповідній сторінці сайту Федерації футболу України: перша ліга: ffu.org.ua/.../... і друга ліга: ffu.org.ua/.../....
 
З 3-го листопада розпочнуться змагання в третій лізі. До участі в цьогорічному турнірі подали заявки дванадцять команд (в алфавітному порядку): «Гладіатор» (Івано-Франківськ), «Дністер-плюс» (Калуш), «Сармат» (Тужилів), «Синтра» (Калуш), ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів), ФК «Довжка» (Довжка), ФК «Гуменів» (Гуменів), ФК «Калуш-U15» (Калуш), ФК «Калуш-U16» (Калуш), ФК «Перекоси» (Перекоси), ФК «Хотінь» (Калуш) і «Фортуна» (Негівці).
 

Заявки команд 1 ліги Чемпіонату Калуша з футзалу-2016/2017

(інформація з ЄБД ФФУ станом на 25 листопада)

 

Брошнів

broshniv

Будівельник

bud

Дніпро-М

dnipro

Еліт-Хол

elit

Евробуд

euro

Стара Гарда

harda

Мікстон

mix

Будучність

piylo

Штурм

shturm

Скала

skala

Сокіл

sokil

Сокіл-2

sokil2

Станькова

stan

Тужилів

tuz

При підготовці тексту викоритано матеріали сайту fc.kalush.net

 

You have no rights to post comments