ФУТЗАЛ - ОГОЛОШЕННЯ
Четвер, 15 жовтня 2015, 17:31

 futsal 2015-2016-

До уваги представників команд! 

7-8 листопада стартує Відкритий чемпіонат міста Калуша з футзалу.

До участі в першій лізі запрошується минулорічний чемпіон – ФК «I&K», який вже задекларував зміну назви на ФК «Станькова», а також команди «Комбі» (Калуш), «Штурм» (Сівка-Калуська), «Будівельник» (Калуш), «Сокіл» (Голинь), «Мікстон» (Калуш), ФК «Тужилів» (Тужилів), «Будучність» (Довге Калуське), ФК «Загір'я» (Калуш), «Стара Гарда» (Калуш), ФК «Підмихайля» (Підмихайля) і ФК «ДК» (Калуш).

В сезоні 2015-2016 р. р. формується друга ліга, право на участь у якій отримали «Копір-Сервіс» (Калуш), «Флора» (Копанки), «Євробуд» (Калуш), «Хвиля» (Середній Бабин), ФК «Боднарів» (Боднарів), «Нива» (Пійло), ФК «Перекоси» (Перекоси), «Таркетт-Вінісін» (Калуш), ФК «Войнилів» (Войнилів), «Фортуна-Reds» (Калуш), «Сокіл-2» (Голинь), «Посьолок» (Калуш), «Штурм-2» (Сівка-Калуська), «Карпати» (Калуш), ФК «Брошнів» (Брошнів-Осада), «Оболонь» (Калуш), «Дністер» (Калуш), «Кристал» (Калуш), ФК «Довпотів» (Довпотів), ФК «Тужилів-2» (Тужилів), «Легіон» (Івано-Франківськ), «PRIME» (Калуш), ФК «Пійло» (Пійло), ФК «Тризуб» (Угринів).

Організаційна нарада з представниками команд відбудеться у п’ятницю 30 жовтня в приміщенні Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Калуської міської ради (вул. Степана Бандери 18, 3-й поверх). Початок для першої ліги: 17.00, для другої – 18.00.

Для підтвердження своєї участі в змаганнях команди подають заявку встановленого зразка завірену лікарем і грошовий внесок. Для всіх учасників турніру першої та другої ліг обов’язковими є наявність єдиної ігрової форми (одинакові гетри, футболки і труси). У випадку відмови від участі однієї або кількох команд, їх місця займуть команди, які мають кращий рейтинг за підсумком минулого сезону.

Решта колективів, які висловлять бажання прийняти участь в змаганнях, утворять третю лігу Відкритого чемпіонату м. Калуша. Старт цього турніру планується пізніше. Контактні телефони: +380663792565, +380982512511.

 

Закачати: Бланк заявки (1 ліга)

Закачати: Бланк заявки (2 ліга)

 
Коментарі  
  •  
  •  

#1 fckalush » 21.10.2015, 09:33

Увага учасникам! Турнірний внесок для змагань в чемпіонаті і розіграші кубка для команд (включає витрати на оплату суддівства, оренди і прибирання залу, лікаря) становить:
- ПЕРША ЛІГА - 1680 грн.
- ДРУГА ЛІГА - 1500 грн.
БЕЗ СПЛАТИ ТУРНІРНОГО ВНЕСКУ КОМАНДИ ДО УЧАСТІ В ЗМАГАННЯХ ДОПУЩЕНІ НЕ БУДУТЬ!
0 +−

fckalush

You have no rights to post comments