Футзал стартує 1 грудня
Середа, 06 листопада 2013, 10:38

DSSHA Sokil

Наближається старт чергового Відкритого чемпіонату м. Калуша з футзалу серед аматорських команд. Змагання, які традиційно проводяться на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Сокіл» по вул. Литвина 2, розпочнуться з 1 грудня 2013 року.

В першій лізі виступлять: ФК «ПАБ «Під Ясенами» (Калуш), «Свобода» (Калуш), «Сокіл» (Голинь), «Будучність» (Довге Калуське), «Сокіл» (Калуш), «Стара Гарда» (Калуш), «Копір-Сервіс» (Калуш), ФК «Загір’я» (Калуш), ФК «Добробуд» (Калуш), ФК «Боднарів» (Боднарів), «Штурм» (Сівка-Калуська) і «Мікстон» (Калуш), турнір пройде за коловою системою (в два кола). У випадку відмови однієї чи декількох з цих команд від участі, їх місце займе наступна за рейтингом команда другої ліги за підсумком минулорічного чемпіонату.

До участі в змаганнях також запрошуються команди «Стройбаза» (Калуш), «Флора» (Калуш), ФК «Даноша» (Мостище), «Карпати» (Грабівка), ФК «Войнилів» (Войнилів), ФК «Підмихайля» (Підмихайля), «Хвиля» (Середній Бабин), «МММ» (Калуш), «IT-Lux» (Копанки), «ЛУКОМ-А-Україна» (Калуш), ФК «Калуш-юнаки» (Калуш), «Євробуд» (Калуш), ДЮСШ (Калуш), «Будучність-2» (Довге Калуське), «Червона Валіза» (Калуш), «УТОГ-Іскра» (Калуш), ДЮСШ-2 (Калуш), ФК «Бабин Зарічний» (Бабин Зарічний), ФК «Довпотів» (Довпотів), «Фортуна» (Калуш), «Юніор» (Калуш), ФК «Добробуд-плюс» (Перевозець), «Олімп» (Калуш) і ФК «Лімниця» (Калуш), які сформують другу лігу. В чемпіонаті другої ліги можуть взяти участь всі бажаючі команди, система проведення визначиться після отримання заявок

Заявки на участь в чемпіонаті і розіграші кубка встановленого зразка подаються до 22 листопада 2013 року в Управління в справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту за адресою: вул. С. Бандери, 18 (з 9.00 до 17.00 години). Учасники, які вперше беруть участь в змаганнях і не внесені до Єдиної бази ФФУ, подають фотографію розміром 3х4 см і ксерокопію першої сторінки паспорта. Максимальна кількість гравців, яких можна внести до заявки, не повинна перевищувати 15 чоловік.

Контактні телефони: +380663792565; +380982512511; +380634160220.

fc.kalush.net

 

You have no rights to post comments