Конкурс "Гол Чемпіона" на телеканалі "2+2"
Понеділок, 06 березня 2017, 19:31

 

Нещодавно на скриньку сайту «Калущина футбольна» прийшов лист з проханням розмістити інформацію про старт конкурсу «Гол Чемпіона».

 

26 лютого в ефірі програми «ПроФутбол», що виходить на телеканалі «2+2», був запущений конкурс для футболістів-аматорів під назвою «Гол Чемпіона». 

 

 Прагнемо, щоб за призи конкурсу змагалися шанувальники футболу з усіх куточків країни. На Калущині є футбольні таланти, які мають що показати футбольній України? Ми впевнені, що так! Тому  Нехай футболісти-аматори з вашого регіону знають про такий конкурс, завантажують відео зі своїми голами-красенями та виграють призи. Дякуємо за розуміння та допомогу! 

 

  

 

"Гол Чемпіона" - твій шанс затьмарити кращих футболістів України і прославитися на всю країну! Все просто: заходиш на сайт golchempiona.com.ua, залишаєш посилання на завантажене відео свого гола в мережі YouTube, стаєш героєм нової рубрики програми «ПРО ФУТБОЛ», яка виходить на телеканалі "2+2", і виграєш призи! Простіше не буває! Забий гол у дворових баталіях, на пляжі, у залі, у першості району, міста або області - в будь-якому турнірі аматорів. А головне – зніми його на відео та покажи нам!

 

З усіма правилами і умовами участі в конкурсі, який проходить за підтримки ТМ "Чернігівське", можна ознайомитися за посиланням golchempiona.com.ua. #голчемпіона

 

 

 

 

 

 

 

 

You have no rights to post comments