Підсумки 1 кола чемпіонату району PDF  Array Друк Array
Вівторок, 03 липня 2012, 13:33

Ось і завершилося перше коло Чемпіонату калуського району з футболу, по якому підіб`ємо деякі підсумки.

В 1 лізі команда Тужилова, вигравши всі 11 матчів та пропустивши тільки 3 м`ячі у свої ворота, впевнено лідирує. По суті, команда із Тужилова - це збірна калуського району. Вступити у боротьбу за чемпіонство із минулорічним чемпіоном району при такій грі, яку він зараз демонструє, поки нікому непідсилу. Можна вже зараз говорити про те, що на 99 відсотків цього року Тужилів знову стане чемпіоном. Тому залишається тільки питання: хто займе призові місця. А тут ведеться запекла боротьба, шанси зайняти 2-3 місця мають багато команд (див. турнірну таблицю 1 ліги). Щодо зони вильоту, то за підсумками 1 кола аутсайдерами є команди Бабина Середнього, Збори та Студінки, між якими будуть точитися змагання за прописку в 1 лізі.

У 2 лізі 1 зони команди йдуть дуже щільно у турнірній таблиці, і наявними лідерами є команди Підгірок та Підмихайля, причому в останньої є ще гра в запасі із Кропивником (рішення КДК).

У 2 лізі 2 зони беззаперечним лідером є команда Перекоси (29 очок, дивитися командну статистику), яка у групі демонструє стабільну та результативну гру. Друге місце зайняла команда Довгий Войнилів (25 очок, дивитися командну статистику). Далі йдуть команди із Копанок, Войнилова (по 21 очок, дивитись командну статистику) і Перевозця (19 очок, дивитись командну статистику).  Між названими командами і буде точитися боротьба за вихід в пульку. Команда Дубовиці не з`явилась на 2 гри, і тому її має бути знято із чемпіонату.

Бомбардири чемпіонату по лігах за підсумками 1 кола:

  • 1 ліга: Федан Олександр (Тужилів), Яніцький Володимир (Станькова) - по 8 голів
  • 2 ліга 1 група: Куцела Роман (Боднарів) - 15 голів
  • 2 ліга 1 група: Федьків Олег (Д. Войнилів) - 14 голів
Детально про бомбардирів 2 ліги дивись тут.

P.S. Пізніше читайте статтю про виступ Войнилова за підсумками 1 кола і не тільки.


 

 

You have no rights to post comments