У Верхні розпочала роботу футбольна школа
Вівторок, 10 вересня 2019, 13:37
 
9 вересня 2019 року розпочала свою роботу дитяча футбольна школа на базі стадіону села Іванкова. Нагадаємо, що за кошти Верхнянської ОТГ, гранту «Даноші», меценатів Верхні та Іванкови, а також зусиллями іванковецьких і верхнянських газдів влітку цього року було зведено будівлю з роздягальнями, суддівською кімнатою та конференц залом, а також душовими кімнатами, які ще у процесі роботи. Також цьогоріч планується встановити накриття перед будівлею та змонтувати пластикові сидіння (площадка вже виложена бруківкою, куплені пластикові крісла).
Заняття проводяться у двох групах: 5-7 класи двічі на тиждень, тренер – Ігор Васильович Височан (закінчив Львівський інститут фізичної культури), 8-11 класи тричі на тиждень, тренер – Володимир Ярославович Гузоватий (закінчив Львівський інститут фізичної культури).
Приємно відзначити, що на перші заняття прийшло більше 40 дітей із сіл Верхня, Іванкова, Станькова, Завадка, Гуменів, Негівці. Є сподівання, що кількість бажаючих школярів займатися футболом тільки зростатиме. Зазначимо, що у зимовий період юні спортсмени будуть тренуватися у спортзалі Верхнянської школи.
На світлинах: молодша група футбольної школи; спортивна будівля на стадіоні с.Іванкова ще до встановлення бруківки).
 

You have no rights to post comments