Розгром
Понеділок, 19 серпня 2019, 11:16
«Юність» Верхня – «Збора» – 0:3 (0:2).
Голи: Микуляк’9, Лесів’21, Ковальчук’70.
Судді: Золотняк Петро – Барко В., Морис В.
Склад ФК «Юність»: Макогон – Канюк, Гребинський, Загірняк (Свирид Ігор’86), Гладковський (Мотуз’71) – Руснак, Пришляк (Кульчак’46), Данилюк (Сисак’64), Герин, Долотко – Семенів.
18 серпня у рамках другого туру районного чемпіонату Верхня приймала одного з найпринциповіших суперників – сусідів зі Збори. Дербі викликало чималий ажіотаж у вболівальників. Окрім територіального сусідства, обидві команди значно підсилили склади та серйозно заявляли претензії на чемпіонство у новому сезоні. Як показав підсумок гри, гості справді зараз є грізною силою на Калущині.
Матч розпочався з атак верхнянців. Вже на перших хвилинах Герин прострілив з флангу, а Долотко з доволі вигідної позиції пробив вище воріт. За кілька хвилин Збора заробила право на штрафний удар і після навісу у штрафну площину Микуляк вистрибнув вище всіх та влучив у дальній кут воріт. Господарі спробували відновити рівновагу, та раз по раз натикалися на контратаки. На 21-й хвилині після прострілу справа Лесів впритул розстріляв Макогона – 0:2.
В другому таймі «Юність» намагалася контролювати гру, та у них мало що виходило. У одній з чергових атак на 70-ій хвилині зборяни забили втретє, чим фактично поставили крапку у матчі. Чудова гра і цілком заслужена перемога ФК «Збора», яку сміливо можна називати головним претендентом на чемпіонство у сезоні 2019-2020. Верхні ж треба серйозно попрацювати над помилками, якщо команда хоче на щось претендувати.
 

You have no rights to post comments