Анонс 11 туру Чемпіонату району
Четвер, 11 жовтня 2018, 17:34

Чемпіонат району. Перша ліга. Одинадцятий тур. Анонс

ФК «Перекоси» – ФК «Юність» Верхня

form-перекоси-2form-верхня                                                                                                                    

Безперечно матч туру.Суперники підходять до останнього матчу першого кола з однаковою кількістю набраних очок, відстаючи при цьому від Голиня на два залікових пункти. Обидві команди перед початком чемпіонату відчутно підсилились (Мельник, Король, Савчин, Петрів – у господарів; Кульчак, Синишин, Тащук, Сисак, Маліборський – у гостей), причому і там, і там новачків можна сміливо приписувати до лідерів своїх колективів.

Цікаві факти.

$11)      Зустрінуться клуби, які у чемпіонаті найбільше забили (Верхня, 37 мячів) та найменше пропустили (Перекоси, 9 мячів).

$12)      ФК «Юність» у кожному матчі чемпіонату забиває, причому у 8 з 10 матчів – не менше трьох голів.

$13)      Перекоси вдома очки ще не втрачали (5 перемог, 0 нічиїх, 0 поразок), їхній суперник натомість на виїзді здобув лише одну перемогу (при трьох нічиїх та одній поразці у стартовому турі).

$14)      У обох команд виступають гравці з досвідом виступів у команді-суперниці: верхнянин Маліборський Ігор минулого сезону захищав кольори ФК «Перекоси», а Федоришин Олег після невдалої спроби закріпитися в основі «Юності» повернувся в Перекоси, де також виступав попереднього сезону.

$15)      Кращим бомбардиром ФК «Перекоси» є Мельник Святослав, за якого перед сезоном активну боротьбу вели верхнянці.

Ймовірність перемоги (%): 50– 50.

 

ФК «Сокіл» Боднарів – ФК «Тужилів»

form-боднарiвform-тужилiв

Аутсайдер прийматиме одного з претендентів на чемпіонство. Тужилівці завершують надважкий цикл з двох матчів у тижні. Проте клас боднарівців нижчий за гостей, незважаючи на втому останніх.

Ймовірність перемоги (%): 40 – 60.

 

ФК «Збора-Інтернаціонал» – ФК «Студінка»

form-збораform-студiнка

 

У попередньому турі зборяни здобули перемогу в Угринові, гості ж услід за Верхнею відібрали очки і у іншого лідера – команди села Перекоси. В даній грі невелику перевагу мають господарі за рахунок гри на власному полі.

Ймовірність перемоги (%): 55 – 45.

 

ФК «Негівці» – ФК «Сокіл» Голинь

form-негiвцiform-голин

 

Тут беззаперечна позиція на стороні поточного лідера чемпіонату. Втрата голинянами очок у Негівцях буде вважатися сенсацією туру.

Ймовірність перемоги (%): 35 – 65.

 

ФК «Гуменів» – ФК «Тризуб» Старий Угринів

form-гуменiвform-старий угринiв

 

Угринівці відчутно здали у другій половині першого кола. Гуменів – бойова домашня команда, повинні здобувати пункти у даному поєдинку.

Ймовірність перемоги (%): 50 – 50.

 

ФК «Підгірки» – ФК «Штурм» Сівка-Калуська

form-пiдгiркиform-сiвка калус ка

Сівка протягом першого кола регулярно псувала нерви претендентам на медалі. Підгірки ж набрали хід ближче до середини осінньої частини турніру. Гра обіцяє бути цікавою та напруженою, без особливої переваги якоїсь з команд.

Ймовірність перемоги (%): 50 – 50.

 

You have no rights to post comments