Анонс 9 туру Чемпіонату району
Неділя, 23 вересня 2018, 21:46

Чемпіонат району. Перша ліга. Сьомий тур. Анонс

Девятий тур чемпіонату запамятався розгромною перемогою Верхні, незапланованою втратою очок командами ФК «Перекоси», ФК «Тужилів» та ФК «Тризуб» Ст.Угринів.

 

ФК «Перекоси» – ФК «Тризуб» Старий Угринів

                                                                                                  

Ще кілька турів тому даний матч міг би вважатися центральним матчем першого кола. Проте незаплановані втрати очок командою гостей дещо змінили статус даного поєдинку. У звітному протистоянні господарі підходять у статусі фавориту. Команда займає перше місце, демонструючи гру, яка претендує на статус чемпіонської у першому колі.

Ймовірність перемоги (%): 55– 45.

 

ФК «Студінка» – ФК «Юність» Верхня

Форма                                форма

Студінка «показує зуби» у більшості матчів чемпіонату. Верхнянці ж набрали непоганий хід, небезпідставно демонструючи чемпіонські амбіції. Чого лише вартує найбільш результативна перемога у першому колі над Негівцями 10:1.

Ймовірність перемоги (%): 45 – 55.

 

ФК «Негівці» – ФК «Сокіл» Боднарів

Зустрінуться двоє невдах першої половини чемпіонату. Господарі після сенсаційної перемоги над лідерами чемпіонату «Перекосами» вже чотири матчі поспіль зазнають поразок. Особливо принизливою була остання від ФК «Юність» Верхня з рахунком 1:10.

Боднарівські футболісти непогано розпочали чемпіонат. Проте надалі були позафутбольні фактори (погодні катаклізми у матчі зі Студінкою, халантність з документами проти команди села Перекоси), а згодом послідувала серія поразок та нічия з Підгірками. Даний поєдинок буде за 6 очок, адже обоє команд мають всі шанси наступного сезону виступати у нижчій лізі Калуського району.

Ймовірність перемоги (%): 50 – 50.

 

ФК «Підгірки» – ФК «Тужилів»

Підгірки після невдалого старту набрали форму. Команда непогано провела останні матчі чемпіонату. У Кубку ж взагалі сенсаційно пройшла ФК «Сокіл» Голинь.

Чемпіони виправили ситуацію у Кубку чемпіонів та районних змаганнях. Хоча збалансована команда господарів може дати бій та відібрати очки у тужилівців на своєму полі. Одним словом, на нас чекає цікавий поєдинок у передмісті Калуша.

Ймовірність перемоги (%): 45 – 55.

 

ФК «Збора-Інтернаціонал» – ФК «Штурм» Сівка-Калуська

Зборяни за підбором виконавців можуть претендувати на чемпіонство, але якісь деталі заважають команді здобувати важливі очки у матчі з конкурентами.

Сівчани ж доказали, що в змозі зіпсувати настрій навіть лідерам чемпіонату (Тужилів, Перекоси). Щоправда, команда демонструє характер на власному полі. На виїзді ж надзвичайно складно з командами, які претендують на медалі.

Ймовірність перемоги (%): 55 – 45

 

ФК «Гуменів» – ФК «Сокіл» Голинь

Непоступлива команда господарів на власному полі прийматиме одного з основних кандидатів на перемогу у чемпіонаті району. Голиняни зазнали нищівної критики після вильоту з Кубку району, проте у останньому матчі зуміли перемогти на власному полі зборян. Не менше наснаги у команди буде на полі села Гуменів, хоча команду очікує непроста гра.

Ймовірність перемоги (%): 40 – 60

 

 

 

 

You have no rights to post comments