Анонс 7 туру Чемпіонату району
П'ятниця, 14 вересня 2018, 08:03

Чемпіонат району. Перша ліга. Сьомий тур. Анонс

Сьомий тур чемпіонату подарує нам одразу три матчі претендентів на медалі. Одразу і не скажеш, який з них буде центральним.

 

ФК «Перекоси» – ФК «Сокіл» Голинь

form-перекоси-2form-голин                                                                                               

Матч третьої і першої команд згідно турнірної таблиці. Перекоси у попередньому турі здали серйозний іспит, здобувши очко на полі чемпіона. Голиняни ж впевнено набрали хід, розбиваючи суперника за суперником, а кращий бомбардир поточного чемпіонату півзахисник Ігор Ковальчук забиває фактично у кожному матчі (загалом на його рахунку вже 8 голів).

Ймовірність перемоги (%): 45 – 55.

 

ФК «Тризуб» Старий Угринів – ФК «Юність» Верхня

form-старий угринiвform-верхня

Угринівці збавили хід і дещо несподівано поступились у Сівці 1:3 (та ще й з вилученням). Верхнянці (як і Голинь) у останніх трьох матчах перемагають, що дозволило їм піднятись у таблиці до другого місця.

Гравці ФК «Юність» люблять грати широко з використанням великої кількості передач. На заваді їм може стати поле в Угринові, що зіграє на руку господарям.

Ймовірність перемоги (%): 50 – 50.

 

ФК «Гуменів» – ФК «Сокіл» Боднарів

form-гуменiвform-боднарiв

Непоступливі ФК «Гуменів» проти непередбачуваних гостей. І в цьому матчі поле буде грати на користь господарів. А про те, як важко грати в Гуменові, знають навіть лідери районного футболу.

Ймовірність перемоги (%): 55 – 45.

 

ФК «Збора-Інтернаціонал» – ФК «Тужилів»

form-збораform-тужилiв

 

З серйозними суперниками зборяни зустрілись в стартових двох турах (поразки від ФК «Перекоси» 0:2 та Верхні 1:3). Надалі команда помало набрала хід, занісши до свого активу чотири перемоги поспіль. Цієї неділі господарів чекає справжній іспит – у вигляді діючого чемпіона. Тужилівці у четвер провели надзвичайно важкий в емоційному і фізичному плані поєдинок, вирвавши перемогу у ФК «Сваричів» з Рожнятівщини. І залишається лише гадати, в якому стані підійдуть до матчу гравці.

Ймовірність перемоги (%): 50 – 50.

 

ФК «Студінка» – ФК «Штурм» Сівка-Калуська

form-студiнкаform-сiвка калус ка

Дві команди, які вміють підпортити нерви лідерам. Щоправда, краще в цьому сезоні це вдається сівчанам, які несподівано переграли на своєму полі Тужилів і Старий Угринів.

Студінка у останніх матчах прогнозовано поступилась чемпіону у віце-чемпіону минулого сезону.

Сівка-Калуська у чемпіонаті здобула три перемоги, щоправда після кожної з них свій наступний матч неодмінно програвала.

Ймовірність перемоги (%): 55 – 45

 

ФК «Підгірки» – ФК «Негівці»

form-пiдгiркиform-негiвцi

Підгірки досить непогано провели матч у Верхні (останні здобули перемогу виключно завдяки високому класу окремих виконавців). Негівці ж у «дербі сільської ради») мінімально поступилися Гуменову.

Ймовірність перемоги (%): 55 – 45

 

You have no rights to post comments