Анонс 5 туру Чемпіонату району
Четвер, 30 серпня 2018, 14:37

Чемпіонат району. Перша ліга. П’ятий тур. Анонс

Четвертий тур відзначився нічийним результатом Тужилова та С.Угринова, розгромними перемогами претендентів на медалі (Голинь, Верхня, Збора), сенсаційною поразкою команди села Перекоси (Негівці 0:1), а також недограним матчем у Боднарові (погодні умови).

 

ФК «Тризуб» Старий Угринів – ФК «Сокіл» Голинь

  form-старий угринiвform-голин                                                                                        

Впевнений старт угринівців змусив записати їх до числа претендентів на чемпіонство. Першим серйозним випробуванням для команди була гра проти чемпіона минулої неділі, в якій голів зафіксовано не було – 0:0. Непоганий результат, який підтвердив амбіції «бандерівців». Домашній матч проти Голиня обіцяє бути надзвичайно цікавим і важким, адже у своєму останьому поєдинку віце-чемпіон «наколотив» супернику сім (!) голів.

Ймовірність перемоги (%): 50 – 50.

 

ФК ««Штурм» Сівка-Калуська – ФК «Юність» Верхня

form-сiвка калус каform-верхня

Після несподіваної перемоги над тужилівцями господарі були розгромлені в Голині – 2:7. Верхня в останній грі, як і у своєму попередньому матчі проти того ж Голиня, забивала чимало, зате пропустила лише один (Гуменів – 4:1).

Ймовірність перемоги (%): 45 – 55.

 

ФК «Гуменів» – ФК «Підгірки»

form-гуменiвform-пiдгiрки

Обидві команди в останніх матчах зазнали розгромної поразки. Гуменів після першого тайму вів у рахунку 1:0, причому у ще кількох епізодах верхнянців виручили голкіпер та захисник (вибив м’яч з порожніх воріт). Поперерві команда «посипалася» і отримала в свої ворота чотири голи. Підгірецькі гравці на власному полі без шансів поступились Зборі 0:5.

Гуменів традиційно добре грає на власному полі. Підгірки зараз виглядають основними претендентами на пониження в лізі.

Ймовірність перемоги (%): 55 – 45.

 

ФК «Збора-Інтернаціонал» – ФК «Негівці»

form-збораform-негiвцi

 

Зборяни після невдалого старту «нащупали» свою гру, підтверджуючи у останніх матчах претензії на медалі чемпіонату. Негівці сенсаційно перемогли у попередньому турі поточного лідера – Перекоси (схоже, що останні ще до поєдинку поклали собі в кишеню три залікові пункти, недооцінивши суперника), а тому до матчу підходять в доброму настрої.

Ймовірність перемоги (%): 60 – 40.

 

ФК «Студінка» – ФК «Тужилів»

form-студiнкаform-тужилiв

Якщо проводити аналогії зі Зборою, то в Тужилова все з точністю до навпаки – впевнений старт (перемога над Верхнею, нічия у матчі з основним і принциповим суперником Голинем), бліде продовження (сенсаційна поразка від Сівки, нульова нічия проти Угринова у рідних стінах).

Студінка виглядає збалансованою командою. Після прикрої поразки у першому турі (Гуменів, 1:2) послідували розгромні перемоги (Підгірки 4:1, Негівці 6:1) у чемпіонаті. На День Незалежності команда здобула перемогу на турнірі у Зборій, що також додало гравцям позитивного настрою.

Матч проти чемпіона обіцяє бути надзвичайно цікавим. Сумніватися не приходиться, що обидві команди гратимуть лише на перемогу.

Ймовірність перемоги (%): 45 – 55

 

ФК «Перекоси» – ФК «Боднарів»

form-перекоси-2form-боднарiв

Злий жарт з командою господарів минулої неділі зіграв вдалий старт у чемпіонаті. Перекоси, як і Тужилів у Сівці, ще до матчу перемогли свого суперника, в результаті чого все вийшло точно навпаки – прикра поразка і нуль балів. До позитивних новин слід віднести повернення в команду провідного півзахисника попереднього сезону Федоришина Олега, який не зміг закріпитись в основному складі верхнянської «Юності».

Боднарівські гравці минулої неділі не змогли завершити домашній матч проти Студінки через сильну зливу.

Ймовірність перемоги (%): 55 – 45

 

You have no rights to post comments