Анонс 3 туру Чемпіонату району
П'ятниця, 17 серпня 2018, 09:31

Чемпіонат району. Перша ліга. Третій тур. Анонс

Перші два тури проходили у безкомпромісній і непоступливій боротьбі. Зафіксовано лише дві розгромні перемоги, причому обидві над командою з Підгірок (Старий Угринів і Студінка), та одну нічию (центральний матч другого туру між Голинем та ФК «Тужилів»).  

 

ФК «Сокіл» Голинь – ФК «Юність» Верхня

form-голин  form-верхня                             

Матч віце-чемпіона і новачка вищої ліги. У перших двох турах обидві команди екзаменував вдома Тужилів, і якщо верхнянці у напруженій боротьбі мінімально поступилися, то протистояння голинян і тужилівців завершилося нічийним рахунком, причому знову (як і у фіналі попереднього сезону) зі суддівськими скандалами і гострими дискусіями щодо самої гри.

У матчі «Сокола» та «Юності» фаворитами виступають господарі, у яких зіграний і сильний склад (підсилення у особі екс-воротаря «Покуття» Коломия Луцаєва Романа). Верхнянці ще поки шукають свою гру і оптимальний склад. Помітною є незіграність гравців, окрім того кілька гравців цієї ж неділі стартують у обласній першості. З’явився і новий центральний захисник Тащук Олег («Газовик» Богородчани, «Бескид» Надвірна). Одним словом, роботи тут у тренера Лесіва Петра ще чимало.

Ймовірність перемоги (%): 55 – 45.

 

ФК «Тризуб» Старий Угринів – ФК «Сокіл» Боднарів

form-старий угринiв form-боднарiв

Обидві команди досить впевнено розпочали чемпіонат. Угринівці виступали не з найсильнішими суперниками (Підгірки, Негівці), проте впевнено здобули максимум балів.

«Соколята» ж у першому турі на виїзді дали бій Голиню (3:4), а вже за тиждень переграли «Штурм» з Сівки, за яку виступали кілька гравців із обласного чемпіонату.

Ймовірність перемоги (%): 50 – 50.

 

ФК «Штурм» Сівка-Калуська – ФК «Тужилів»

form-сiвка калус ка form-тужилiв

 

Матч бронзового призера та чемпіона. Цікаво, що за обидві команди у перших турах виступали гравці з ФК «Карпати» Брошнів-Осада, який цієї неділі розпочинає в обласному чемпіонаті.

Ймовірність перемоги (%): 40 – 60.

 

ФК «Збора-Інтернаціонал» – ФК «Гуменів»

form-збора form-гуменiв

 

«Інтернаціональна» команда проти ФК «Гуменів», за яку виступають лише вихідці з рідного села.

Одна з найзірковіших команд чемпіонату (Боднар, Кулинин, Борщ) у стартових турах зазнала двох поразок від прямих конкурентів за нагороди. Мотивація у господарів на даний матч буде зашкалювати.

Гуменів дещо несподівано у стартовому виїзному матчі переграв Студінку, але вже у другій грі вдома поступився сильним Перекосам.

Ймовірність перемоги (%): 60 – 40.

 

ФК «Студінка» – ФК «Негівці»

form-студiнка form-негiвцi

Обидві команди розпочали турнір з поразки 1:2. І якщо минулої неділі Студінка впевнено реваншувалася на полі принципового суперника (Підгірки, 4:1), то негівчани знову мінімально поступилися. Цього разу Старому Угринову 0:1.

Ймовірність перемоги (%): 55 – 45

 

ФК «Перекоси» – ФК «Підгірки»

form-перекоси form-пiдгiрки

Перекоси у перших офіційних матчах демонструють впевнену гру у всіх ланках: на воротах надійно діє Петрів Михайло, центр захисту цементує Кобута Роман, у середній лінії Король Андрій, попереду – швидкі Побігун Іван та «зірковий» новачок Мельник Святослав. Напередодні матчу команда підсилилася «старим новим» атакувальним гравцем – Василем Савчином (екс-гравцем «Калуша» і «Станькови»).

Діаметрально протилежні настрої панують у фіналіста кубку району. Основні лідери залишили команду напередодні нового сезону. Як наслідок, дві розгромні поразки. Скоріш за все, схожа картина чекає на команду і у третьому турі.

Ймовірність перемоги (%): 70 – 30

 
Коментарі  
  •  
  •  

#2 Guest » 18.08.2018, 06:40

Грали за Верхню а з цієї неділі перейшли в іншу команду - обласну
0 +−

Guest

  •  
  •  

#1 Guest » 17.08.2018, 12:58

а як то грають і на область і за Верхню?
0 +−

Guest

You have no rights to post comments