Футбольний турнір "Золота осінь - 2012”
Субота, 17 листопада 2012, 22:11

Як завжди, футбольний сезон у районі завершується турнірами, в яких сільські команди отримують останній шанс ще раз підтвердити свій клас, реабілітувати себе за невдачі у минулому сезоні. Минулої неділі п’ять команд виборювали призи від голови районної ради Василя Дзундзи у районному футбольному турнірі “Золота осінь - 2012”.

Нелегкий шлях до фіналу довелося пройти команді села Перевозця. Спочатку вони взяли верх над командою із Боднарова, потім перемогли своїх сусідів із правого берега Лімниці — футболістів із Бабина-Зарічного. Важко уявити собі футбольний сезон, де б не зустрілися між собою споконвічні суперники — команди Студінки і Підгірок. У чемпіонаті району вони виступали у різних групах, тож зустрілися між собою у цьому турнірі. Напружений матч приніс перемогу футболістам Студінки — 1:0 і забезпечив їм вихід у фінал.

Фінальний поєдинок між командами Студінки і Перевозця приніс перемогу господарям з рахунком 3:0. Основний час гри за третє місце між командами Підгірок і Бабина-Зарічного завершився внічию. Післяматчеві пенальті краще пробили міські футболісти, яким дістався третій приз.

— Василя Степановича Дзундзу у Студінці знають всі — і не тільки як доброго господарника, керівника району, а й палкого прихильника футболу. Він побудував у селі добротне футбольне поле, постійно сприяє проведенню футбольних турнірів, за що завжди будуть вдячні односельчани.

На фото: переможець турніру — команда с. Студінка

Любомир Скульській, тренер команди с. Студінка

visti-kalush.com.ua

 

You have no rights to post comments