Відбувся турнір Кубок Степана Бандери
Середа, 03 січня 2018, 19:44

 

Уже вдруге, за підтримки Федерації футболу Калуського району, з ініціативи ГО "Бандерівське Земляцтво"  відбувся турнір з міні-футболу - КУБОК СТЕПАНА БАНДЕРИ. Місцем проведення цього разу став майданчик у Новиці.

 

Відкрили спортивний захід голова районної федерації Володимир Луцький, депутат районної ради Микола Квятковський і сільський голова Старого і Середнього Угриновів Тарас Федорів. Учасниками турніру стали земляки Провідника ОУН - ФСК "ТРИЗУБ" (С.Угринів), а також команди Новиці, Боднарова  (Калуський район) та села Петранки (Рожнятівський район). 

Самі змагання виявились напрочуд інтригуючими та напруженими! У першому матчі господарі майданчика -новичани впевнено перемогли угринівців, які виставили доволі експериментальний склад на цю гру - 5:2. Наступною була гра між Петранкою і Боднаровом, де не менш впевнену перемогу святкували гості з сусіднього району- 5:1. Здавалось фаворити визначені?! Але, далі все заплуталось... Петранці, яка програвала 0:2 від Угринова, тільки на останніх секундах пощастило зрівняти рахунок- 2:2. Невдахи першої гри- боднарівці, більш ніж впевнено розгромили новичан, які вже мали в запасі 3 пункти - 5:1. Все йшло до того, що вирішальною буде гра між Новицею і Петранкою. Переможець мав шанс здобути Кубок, який, доречі, розігрувався за "коловою" системою. Але два калейдоскопічні тайми завершились знову невизначеністю - 2:2! Тому навіть остання гра: Угринів - Боднарів зберігала інтригу: у разі перемоги земляків С.Бандери вони мали шанс, щонайбільше на утішне третє місце, нічия - робила переможцями - Петранку... Але боднарівці зуміли значно підсилити свою гру і здобули переконливу перемогу! Отже, саме Боднарів став другим після Угринова володарем почесного КУБКА СТЕПАНА БАНДЕРИ з міні-футболу!

Нагородження переможців турніру відбулось 1 січня 2018 року під час урочистостей на обійсті С.Бандери в Старому Угринові.

Оргкомітет турніру висловлює також вдячність суддям, які впевнено і справедливо провели змагання: Володимиру Савці та Петру Золотняку. Успішне проведення турніру в цьому році дало тверду надію, що він стане традиційним і буде тільки зростати за рівнем та кількістю учасників, а також знайдуться  небайдужі, що захочуть стати спонсорами спортивного заходу, що насправді, є набагато більше аніж звичайною одноденною спортивною грою!

Більше фото https://www.facebook.com/t.fedoriw/posts/1633105810088436

 

You have no rights to post comments