Рішення КДК від 3 серпня 2017 року
Субота, 05 серпня 2017, 13:40

 ffkr

 ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ

КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

 Протокол № 8(106)-17

 засідання КДК

3 серпня 2017 року                                                  м. Калуш                            

Присутні члени КДК: Шекета Михайло, Хомич Ігор, Твардовський Сергій;

голова ФФКР Луцький Володимир;

гравець команди с. Перекоси Винник Ярослав.

 

Порядок денний

 1.  Про дисциплінарні санкції щодо гравця команди с. Довге Калуське Музичина Любомира.

 2.  Про виконання рішення ВК ФФКР «Про відсторонення від матчів гравців команди с. Перекоси» від 28 липня 2017 року(протокол №5-17).

 

Розгляд питань порядку денного

 

1. Про дисциплінарні санкції щодо гравця команди с. Довге Калуське Музичина Любомира

Слухали Шекету Михайла, який зачитав рапорт арбітра матчу Голинь – Довге Калуське Яремківа Миколи згідно якого на 57-ій хвилині матчу за навмисний удар арбітра рукою після зупинки гри гравець команди с. Довге Калуське Музичин Любомир був вилучений з поля. В рапорті також вказано, що команда с. Довге Калуське не провела розрахунок з асистентом арбітра.

Запропоновано: 

1. За навмисний удар арбітра дискваліфікувати гравця команди с. Довге Калуське Музичина Любомира на 8 (вісім) ігор.

2. Керівництву команди с. Довге Калуське до 11 серпня 2017 року провести розрахунок з асистентом арбітра за обслуговувення матчу. У випадку несплати у вказаний термін  команда с. Довге Калуське не допускається до проведення матчів чемпіонату району із зарахуванням команді технічних поразок (-:+), а суперникам – технічних перемог(+:-) на період до проведення розрахунку із асистентом арбітра.

Голосували: за –3 (одноголосно).

Вирішили:

1. За навмисний удар арбітра дискваліфікувати гравця команди с. Довге Калуське Музичина Любомира на 8 (вісім) ігор.

2. Керівництву команди с. Довге Калуське до 11 серпня 2017 року провести розрахунок з  асистентом арбітра за обслуговування матчу. У випадку несплати у вказаний термін  команда с. Довге Калуське не допускається до проведення матчів чемпіонату району із зарахуванням команді технічних поразок (-:+), а суперникам – технічних перемог(+:-) на період до проведення розрахунку із асистентом арбітра.

 

2.  Про виконання рішення ВК ФФКР «Про відсторонення від матчів гравцівкоманди с. Перекоси» від 28 липня 2017 року(протокол №5-17).

 

КДК на виконання рішення ВК ФФКР «Про відсторонення від матчів гравців команди с. Перекоси» від 28 липня 2017 року (протокол №5-17)  розглянуло питання щодо участі гравців команди с. Перекоси у матчах за інші команди.

Заслухано Луцького Володимира і Винника Ярослава.

Запропоновано:

1. Попередити гравців команди с. Перекоси Винника Ярослава і Побігуна Івана щодо недопущення в майбутньому їхньої  участі у матчах за інші команди.

2. Попередити керівництво команди с. Перекоси, що у випадку отримання доказів участі гравців команди с. Перекоси  у  чемпіонаті Жидачівського району в період після прийняття цього рішення, команда рішенням КДК буде знята із змагань.

Голосували: за –3 (одноголосно).

Вирішили:

 1. Попередити гравців команди с. Перекоси Винника Ярослава і Побігуна Івана щодо недопущення в майбутньому їхньої  участі у матчах за інші команди.

 2. Попередити керівництво команди с. Перекоси, що у випадку отримання доказів участі гравців команди с. Перекоси  у  чемпіонаті Жидачівського району в період після прийняття цього рішення, команда рішенням КДК буде знята із змагань.

  

Голова  Контрольно - дисциплінарного комітету                           Шекета Михайло

 

You have no rights to post comments