Станькова - підсумок сезону
Вівторок, 23 жовтня 2012, 09:22

Почнемо з приємного, а саме весною до початку сезону в Станьковій була збудована чудова роздягальня, аналогів якій не має у всьму районі.

Фактично за пів року завдяки нашим землякам які пербувають на заробітках за кордоном і головному спонсору і керівнику Цюперу Руслану було збудована роздягальня повторюсь аналогів якій не має не тільтки в районі а напевно і в області. За що їм величезна подяка від громади нашого села і особисто від мене.

А тепер до головного до самого футболу. За підсумком сезону Станькова посіла як для новачка чемпіонату досить високе 5-те місце. Це досить непоганий результат але враховуючи склад і амбіції команди це не те на що розраховували в цьому сезоні. Спробую проаналізувати чого так сталось.

На чемпіонат в порівнянні з чемпіонським попереднім сезоном збереглась та сама команда підсилившись всьго трьома гравцями це Гіфісом Володимиром який ще минулого сезону виступа за Брошнів та Калуш на область, Рисейем Тарасом який виступав в минулому сезоні за Мостище та в другому колі декілька ігор досить непогано провів Лаврів Сергій. Не зуміли допомогти одні з лідерів минулого сезону Бучак Василь та кращий півзахисник минулої першості району Романишин Сергій. Також наприкінці першої половини сезону отримав травму кращий бомбардир минулого сезону Яніцький Володя, другу половину сезону Станьковій довелось грати без нього.

Перед початком сезону Станькова не провела жодного товариського матчу не враховуючи хіба що турнір у з міні-футболу який грали всьго 5-6 гравців, а також кубок до Пасхи в якому вже і не було коли переглядати різні варіанти гри, і який засвідчив про досить погану готовність до сезону. Як наслідок досить нерівна гра у першому колі, Станькова перебуває у середині турнірної таблиці. Друге коло незважаючи на величезні проблеми зі складом у половині ігор не було жодної заміни Станькова у половині ігор набрала ту саму кількість очок що за ціле перше коло. В усіх команд які розташувались вище у турнірній таблиці Станькова зуміла відбати очки і лише втрати очок з слабшими командами не дозволила Станьковій боротися за призові місця. Найбільшу кількість матчів у сезоні провели Федоренко Микола який виходив абсолютно в усіх матчах, Гіфіс Володимир та Зелінський Ігор які зіграли по 24 гри та Демчук Роман 22 гри - один з кращих гравців цього сезону, який не тільки уміло грав у захисті ай за відсутності воротарів двічі стояв на воротах виручаючи команду в найважчих матчах. Кращим бомбардиром команди став лівий півзахисник Зелінський Ігор який зумів відзничитись 9 разів у воротах суперника. Також по сім голів забив Яніцький Володя який зіграв лише 9 ігор та Феліпович Роман штатний пенальтист та виконавець стандартів команди.

Що б хотілось побачити в майбутньому. Насамперед це щоб команда постійно вигравала а для цього потрібно якісніші виконавці і то бажано власні. Це звичайно на даний момент нереально власними силами Станькова не змогла б грати на тому рівні який є зараз. Але власних теж потрібно десь виховувати. Тому пропоную створити другу команду основним завданням насамперед не було перемога в кожному матчі а набрання ігрової практики, отримання досвіду та підготовку молоді для виступів за основну команду.

fanat, http://fkstankowa.ucoz.ru

 
Коментарі  
  •  
  •  

#1 admin » 23.10.2012, 09:37

Командну статистику Станькови можна продивитись за посиланням fcvoynyliv.if.ua/index.php/1l/tab/teamstats/4/9--
0 +−

admin

You have no rights to post comments