Слободецький підсумок
Написав Орест Гринів   
Вівторок, 16 жовтня 2012, 20:10

Сезон 2012р. завершено! Цей футбольний  рік став найуспішнішим в новітній історії Слободецького футболу, команда зайняла високе 5-е місце в досить не простій групі із потужними суперниками.

З одного боку -  це великий успіх, але починаючи пригадувати хід сезону розумію, що могли бути значно вище, причиною цього стала нестабільність складу, відсутність стабільності, впевненості, адже під час перерви між колами команду покинули з тих чи інших причин футболісти, так званий кистяк команди (брати Барничі, Гончар Віталій, Кукула Володимир та інші), і тому приходилось омолоджувати команду (Юра Кузів, Віталій Чміль, Устінський Іван, Петрина Володя), через що були ганебні поразки у Войнилові, у Негівцях, у Сівці (були відсутні абсолютно всі лідери команд, і два голкіпери), іноді просто фортуна відверталась, також досить часто ганебне судівство впливало на результат(арбітр Данило вкрав у нас 4-е місце поставивши несправедливий і абсолютно безпідстаний пенальті у наші ворота у Довгому Войнилові), здавлось команда знову стане у звичну для себе програшну колію, однак,вдалось зберегти за собою місце в середній частині турнірної таблиці після 1-го кола, у перерві між колами почалась доукомплектація складу, значно підсилив команду прихід або повернення блудного сина нашого села Дениса Пайша, який провів просто феноменальний сезон, забивши 18 мячів у 9-ти матчах (вражаючий показник), підкінець повернулись у команду Кукула і Барнич, але вибув через травму справжній боєць команди - Русінкевич, як підсумок 5-е місце, але найбільшим успіхом є не це, приводом для радості є те, що в Слобідці зявилась дійсно команда, з характером, з настроєм (що показав матч з Перевозцем, в якому хлопці показали характер і здобули таку важливу перемогу, яка стала своєрідним каталізатором подальшого росту нашої народної команди). Матч з Перевозцем став окрасою сезону, вперше наші вболівальники вітали команду стоячи з вигуками:"молодці, завдання на сезон виконано".

Можна окремо говорити про окремий матч, про кожну проблему, але це рутивна робота. Тому хотілось би подякувати всім хто причетний до команди, особливо сільській голові - Маряні Романівні,яка вклала велику лепту у наш успіх, капітану команди - Івану Приймичу, який вкладає все у команду, Нашим легіонерам, які вже давно стали своїми: братам Барничам, Гавришу, Кукулі, і звісно Пайшові, всім футболістам, а також нашим вболівальникам, адже саме для них ми граєм, для популяризації нашого маленького, але гордого села!

З нетерпінням чекаю наступного сезону, і нових звершень, віриться що НФК Слобідка може значно більше, адже в нас молода команда, середній вік якої всього 20 років(!), це велика перспектива, з вірою у краще прощаємось до наступного сезону!!!Слава Україні!!! Слава Слобідці!!!

 
Коментарі  
  •  
  •  

#1 Nazar V » 20.10.2012, 15:38

класна стаття! Респект автору!!!
Слобідка - молодці!!!
+2 +−

Nazar V

You have no rights to post comments