Роз’яснення щодо пункту 3.24 Регламенту змагань
П'ятниця, 28 квітня 2017, 22:09

arbitr

3.24. Представники, капітани команд разом з арбітром зобов’язані до початку матчу перевірити картки учасників матчу (звірити ідентичність фото на картці з особою гравця, який виходить на гру) та номер на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра, а також перевірити наявність заявлених на матч гравціву витязі складу команди із Єдиної бази ФФУ. Представники, капітани команд зобов’язані також перевірити картки гравців на момент їх виходу на заміну. У випадку невиконання керівниками команд цього пункту, протести щодо участі у матчі незаявлених гравців не розглядаються.

  Роз’яснення:    У випадку, якщо є сумніви щодо ідентичності гравця, необхідно повідомити про свої сумніви арбітру і капітану команди-суперниці, цього гравця допустити до гри, при цьому сфотографувати його перед виходом на поле або під час гри. При наявності доказів, що у матчі брав участь незаявлений гравець, можна подавати протест.

       Протест можна подавати також у наступних випадках:

- у матчі брав участь дискваліфікований гравець (5.8. Керівники команд, тренери ведуть ретельний облік дисциплінарних санкцій (попередження, вилучення) своїх футболістів і несуть за це повну відповідальність);

у матчі на заміну виходив гравець, не внесений в рапорт арбітра. ( При цьому теж  необхідно надати докази).

 

                                                                                         Заступник голови КДК Ігор Хомич

 

You have no rights to post comments