До уваги футболістів і керівників команд!
П'ятниця, 21 квітня 2017, 23:11

На сайті виставлено Регламент змагань 2017 року.

Будь ласка, ознайомтеся із цим документом. Нагадаємо окремі пункти Регламенту:

3.17. Кольори футболок команд-суперниць не повинні збігатися. Команда-господар має першочергове право на вибір форми (кольорів форми). Форма воротаря за кольором повинна відрізнятися від форми футболістів обох команд.

3.18. Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець внесений в рапорт арбітра.

3.19. Керівники команди – господаря поля зобов’язані до початку матчу провести розрахунок з арбітром за обслуговування матчу. Без виконання цієї вимоги арбітр має право не розпочинати матч.

  Розміри оплати арбітрів наступні:

 1 – ша ліга - арбітр 220 грн. , асистент арбітра  110 грн. ,

 2 – га ліга – арбітр 170 грн. , асистент арбітра  85 грн.,

 арбітраж кубкових матчів – арбітр 170 грн., асистент арбітра 85 грн.;

 У випадку обслуговування матчу бригадою арбітрів команда гостей оплачує одного асистента арбітра. Оплату арбітражу кубкових матчів команди проводять порівну.

3.24. Представники, капітани команд разом з арбітром зобов’язані до початку матчу перевірити картки учасників матчу (звірити ідентичність фото на картці з особою гравця, який виходить на гру) та номер на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра, а також перевірити наявність заявлених на матч гравців у витязі складу команди із Єдиної бази ФФУ. Представники, капітани команд зобов’язані також перевірити картки гравців на момент їх виходу на заміну. У випадку невиконання керівниками команд цього пункту, протести щодо участі у матчі незаявлених гравців не розглядаються.

3.31. Гравці, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до ігор не допускаються. Гравці команд зобов’язані проводити ігри у щитках.

 

You have no rights to post comments