Звіт матчу Войнилів - Дубовиця
Четвер, 27 вересня 2012, 21:03

Войнилів завдав удару Дубовиці

У неділю 23 вересня в рамках 19 туру чемпіонату району відбувся нарешті перший офіційний матч-дербі між Войниловом і Дубовицею. Нагадаємо, що 9 вересня в рамках товариського турніру Войнилів поступився із рахунком 2-3. Цей матч був дуже принциповим для обох команд, Войнилів як і їх суперники виступили найсильнішим складом.

Матч розпочався із запізненням на 1 годину - чекали суддю. У цьому матчі господарі володіли ігровою перевагою, дуже багато моментів залишились не реалізованими. Дубовиця в основному грала на контратаках. Перший тайм закінчився із рахунком 0-1. М'яч забив головою Шпилей Олег після подачі із кутового. Крім того, 2 голи, які були забиті у ворота Дубовиці, не зарахував арбітр.

Другий тайм виявився дуже напруженим, адже рахунок був хитким і Дубовиця хотіла його зрівняти, однак для цього моментів у неї майже не було. На 75 хвилині матчу Дубовиця все-таки забила гол, але у свої ворота. Після удару войнилівського футболіста захисник Дубовиці зрекошетив м'яч у свої ворота, 2-0 на користь Войнилова.

Після цієї перемоги Войнилів вийшов на 3 місце із відривом від 4 місця на 4 очка. На 2 місце є ще теоретичні шанси вийти войнилівським футболістам, якщо всі 3 свої останні матчі Довгий Войнилів програє, а Войнилів буде вигравати надалі. Однак ці події видаються дуже малоймовірними. На даний момент у Войнилова стоїть задача закріпитися на 3 місці.

Стартовий склад команди Войнилів дивись тут

 

You have no rights to post comments