Відбувся Кубок Бандери
Вівторок, 27 грудня 2016, 00:14

На честь С.Бандери започатковано вже чимало турнірів і змагань з різних видів спорту.

У 2007 році в Старому Угринові - рідному селі Провідника ОУН відбувся перший розіграш Кубка Степана Бандери з футболу. Тепер Кубок Бандери буде розігруватись і з футзалу! За ініціативою земляків Національного Героя України, яка була підтримана Федерацією футболу Калуського району, 22 грудня у СК "СОКІЛ" у місті Калуші зійшлись для визначення найсильнішого чотири футбольні дружини.

Кожна гра була цікавою, непередбачуваною і безкомпромісною. Кожна команда-учасниця зустрічались із всіма іншими учасниками. Інтрига тривала до передостаннього поєдинку, в якому зійшлись команди Старого Угринова і Новиці. Односельці С.Бандери до цієї гри підійшли з двома перемогами, новичани - з однією звитягою над командою Вістови в активі. Четвертий учасник - Боднарів, поступившись Угринову, зберігав шанси на загальну перемогу, так як мав 6 пунктів за рахунок успіху в матчах із Вістовою та Новицею.

Угринівці розпочали дуже активно, їх тиск на ворота суперників щохвилини посилювався... але перший гол несподівано влетів у сітку саме номінальних фаворитів! "Тризуб " (С.Угринів) кинувся у навалу, щоб відігратись і... пропустив ще одну контратаку! Вийшовши вперед у рахунку матчу, новичани дістали надію і на загальний успіх, адже могли зрівнятись за очками і з Угриновом, і з Боднаровом?!... Але наполегливість і запал угринівських "бандерівців" таки зробила своє: За кілька хвилин до кінця гри, на табло світилось уже 2:2, а за якусь мить воротаря Новиці "пробили" ще раз. Тепер уже новичани "рвонули" в атаку, але за кілька секунд до серени отримали ще один гол... у свої ворота. У підсумку 4:2 на користь земляків Національного Героя України! Отож, угринівський "Тризуб" завершує сезон на позитивній ноті!

 
Коментарі  
  •  
  •  

#1 KvIk PeTrO » 05.04.2017, 18:47

:-x :-x :-x :-x
0 +−

KvIk PeTrO

You have no rights to post comments