Звіт матчу С. Угринів - Боднарів (юнаки)
Написав admin-stepan   
Субота, 22 вересня 2012, 21:21

22 вересня у рамках наступної стадії чемпіонату району серед юнацьких команд, а саме першої гри півфіналу,  зустрілися команди С. Угринів і Боднарова.

Матч відбувався на полі команди Угринова. На перших хвилинах матчу обидві команди грали на рівних. Однак приблизно після 10 хвилини боднарівчани почали грати активніше і більше атакувати, про що свідчать небезпечні моменти, які виникали біля воріт господарів. В свою чергу угринівці  відповідали контратаками, в одній із яких на 17 хвилині удар Івана Лесюка над перекладиною воріт змусив суперника занервувати.  У хлопців із Боднарова  були непогані моменти після навісів від кутового прапорця, в яких вони мали забивати, але захисники Угринова вчасно блокували удари. Під кінець 1-го тайму гра вирівнялась і угринівці також мали шанси забивати. У 1-ому таймі найбільше гольових моментів мали Васютяк Юрій Петрович із Угринова та 10-й номер із команди Боднарова. На перерву команди пішли із рахунком 0:0.

Можна відмітити помилки головного арбітра матчу, який не фіксував порушення, коли гравці не одноразово грали руками, і незвідки  знаходив положення позагрою у хлопців із Угринова. Другий тайм знову розпочався із більшої активності боднарівчан, яка тривала десь 10 хвилин. Потім угринівці прискорились, що призвело до виникнення кількох моментів біля воріт суперника. Але одна із контратак боднарівчан успішно завершилась голом. Воротар боднарівчан виносить м'яч на правий фланг, гравець із Боднарова робить прохід по флангу і дає простріл у воротарський майданчик, а гравець під 7 номером замикає передачу та забиває гол у ворота угринівців. Після пропущеного голу гра проходила на зустрічних курсах для обидвох команд. Починаючи із 67 хвилини угринівці всіма силами пішли в атаку. І що тільки не робили угринівці, щоб зрівняти рахунок, але забивати ніяк не виходило: то воротар зловить, то м'яч на ногу не ляже.  Матч так і закінчився із мінімальним рахунком 0-1 на користь гостей із Боднарова.

Можна сказати, що С. Угринів програв битву, але ще не програв війну. У наступну суботу 29 вересня відбудеться матч-відповідь у Боднарові, в якому і визначиться фіналіст чемпіонату.

 

You have no rights to post comments