Рішення КДК від 25 серпня 2016 р.
П'ятниця, 26 серпня 2016, 20:48

ffkr

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ

КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

 Протокол № 7(95)-16 засідання КДК

25 серпня 2016 року

м. Калуш

Присутні:

члени КДК:  Шекета Михайло, Хомич Ігор, Химич Григорій;

голова ФФКР Луцький Володимир, заступник голови ФФКР Цюпер Руслан;

арбітр Барко Віталій.

Порядок денний

1.      Про матч між командами сіл Підмихайля і Грабівка.

2.      Про матч між командами сіл Гуменів і Студінка.

3.      Про дисциплінарні санкції щодо гравця команди с. Довпотів Ільківа Богдана.

4.      Про неявку на гру і зняття із змагань команди с. Довжка.

5.      Про неявку на гру команди юнаків села Старий Угринів.

 

Розгляд питань порядку денного.

1.      Про матч між командами сіл Підмихайля і Грабівка

         Слухали Шекету Михайла, який зачитав рапорт арбітра матчу Підмихайля – Грабівка Яремківа Миколи про те, що матч не відбувся з вини команди с. Підмихайля, які до початку матчу не пред’явили для перевірки карточки учасників змагань і не було проведено розрахунку з арбітром.

        Запропоновано:

1.   За зрив матчу через невиконання вимог Регламенту щодо пред’явлення для перевірки карточок учасників змагань команді с. Підмихайля  зарахувати технічну поразку (-:+), а команді с. Грабівка – технічну перемогу (+:-).

2.     Команді с. Підмихайля до 2 вересня 2016 року провести грошовий розрахунок із арбітром Яремківим Миколою.

Голосували: за – 3 (одноголосно).

Вирішили:    

1.  За зрив матчу через невиконання вимог Регламенту щодо пред’явлення для перевірки карточок учасників змагань команді с. Підмихайля  зарахувати технічну поразку (-:+), а команді с. Грабівка – технічну перемогу (+:-).

2.    Команді с. Підмихайля до 2 вересня 2016 року провести грошовий розрахунок із арбітром Яремківим Миколою.

 

2. Про матч між командами сіл Гуменів і Студінка

         Слухали Шекету Михайла, який зачитав рапорт арбітра матчу Гуменів - Студінка Яремківа Миколи про те, що за команду с. Студінка грав Сенів Василь, який заявлений за команду юнаків м. Калуша.

         Заслухано Луцького Володимира, який пояснив, що працівник ІФФФ, самовільно, без відома і погодження із представником команди с. Студінка і ФФКР заявив згаданого гравця за команду м. Калуш. Уже після виявленого даного факту Сенів Василь був відзаявлений із команди с. Студінка.

         Запропновано:

1.      Рахунок матчу Гуменів – Студінка 1:1 залишити в силі.

2.      Взяти до відома факт відзаявлення Сеніва Василя із команди с. Студінка.

3.  З метою недопущення в майбутньому подібних випадків рекомендувати голові ФФКР Луцькому Володимирові довести до відома керівництва ІФФФ факти неправомірної перезаявки гравців в базі даних ФФУ..

Голосували: за – 3 (одноголосно).

Вирішили:

1.      Рахунок матчу Гуменів – Студінка 1:1 залишити в силі.

2.      Взяти до відома факт відзаявлення Сеніва Василя із команди с. Студінка.

3.  З метою недопущення в майбутньому подібних випадків рекомендувати голові ФФКР Луцькому Володимирові довести до відома керівництва ІФФФ факти неправомірної перезаявки гравців в базі даних ФФУ.

 

3.      Про дисциплінарні санкції щодо гравця команди с. Довпотів Ільківа Богдана.

         Слухали Шекету Михайла,  який   зачитав рапорт арбітра матчу Довпотів – Томашівці Барко Віталія про те, що на 90-ій хвилині матчу за образливі вислови в адрес асистента арбітра гравець команди с. Довпотів Ільків Богдан отримав попередження. Після цього Ільків Богдан підбіг бо арбітра і вдарив його головою в голову за що і був вилучений з поля.

      Заслухано Барко Віталія.

      Запропоновано: Відповідно до пункту 3.ІІІ.е, ) додатку №2 Регламенту за навмисний удар арбітра дискваліфікувати гравця команди с. Довпотів Ільківа Богдана на 10 (десять) ігор.

          Голосували: за – 3 (одноголосно).

          Вирішили:

Відповідно до пункту 3.ІІІ.е, ) додатку №2 Регламенту за навмисний удар арбітра дискваліфікувати гравця команди с. Довпотів Ільківа Богдана на 10 (десять) ігор.

4.      Про неявку на гру і зняття із змагань команди с. Довжка

        Слухали голову ФФКР Луцького Володимира, який повідомив, що команда с. Довжки не явилась на календарну гру із командою с. Кропивник., а також не внесла у ФФКР грошовий обовязковий внесок.

     Запропоновано:

1.  Відповідно до пункту 3.ІІ.в, ) додатку №2 Регламенту за неявку на матч команді с. Довжка   зарахувати технічну поразку (-:+), а команді с. Кропивник – технічну перемогу (+:-).

2.  За невиконання рішення Виконавчого комітету ФФКР щодо сплати командами грошових обов’язкових внесків команду с. Довжка зняти із змагань.

      Голосували: за – 3 (одноголосно).

1.  Відповідно до пункту 3.ІІ.в, ) додатку №2 Регламенту за неявку на матч команді с. Довжка  зарахувати технічну поразку (-:+), а команді с. Кропивник – технічну перемогу (+:-).

2.   За невиконання рішення Виконавчого комітету ФФКР щодо сплати командами грошових обов’язкових внесків команду с. Довжка зняти із змагань.

5.      Про неявку на гру команди юнаків с. Старий Угринів

      Слухали голову ФФКР Луцького Володимира, який повідомив, що команда юнаків с. Старий Угринів не явилась на календарну гру із командою юнаків с. Кулинка.

     Запропоновано:

     Відповідно до пункту 3.ІІ.в, ) додатку №2 Регламенту за неявку на матч команді с. Старий Угринів  зарахувати технічну поразку (-:+), а команді с. Кулинка – технічну перемогу (+:-).

      Голосували: за – 3 (одноголосно).

      Вирішили:     Відповідно до пункту 3.ІІ.в, ) додатку №2 Регламенту за неявку на матч команді с. Старий Угринів  зарахувати технічну поразку (-:+), а команді с. Кулинка – технічну перемогу (+:-).

 

         Голова  Контрольно - дисциплінарного комітету                                 Шекета М. О.

 

You have no rights to post comments