Рішення розширеного Виконкому від 27 липня
Середа, 27 липня 2016, 11:27

ffkr

27 липня відбувся розширений Виконком за участю представників команд, голови районної ради і завідувача сектором спорту РДА.

Вирішено:

1. Затвердити з 1 серпня 2016 року штат ФФКР в кількості 2 чоловік, які будуть працювати на платній основі: 1 одиниця - голова ФФКР - 1 ставка, 2 одиниця - бухгалтер - 0.5 ставки.

2. Запропоновано голові ФФКР розробити проект кошторису, в якому передбачити джерела і суми надходжень, а також видатки, в тому числі видатки на оплату праці затверджених працівників. Проект кошторису розглянути і затвердити на черговому засідання ВК ФФКР на наступному тижні.

3. Відновити матчі Чемпіонату, Першості та Кубку району з футболу з 31 липня 2016 року.

4. У зв'язку із невиконанням рішень КДК щодо оплати грошових обов'язкових внесків забов'язати команди сіл Підмихайля, Бабин Зарічний і Перевозець сплатити внески до 5 серпня 2016 року. У разі невиконання цього рішення команди будуть зняті із змагань.

5. Командам з 1 серпня до 13 серпня 2016 року привести у відповідність до вимог Регламенту заявочну документацію (заявочний лист, оформлення паспортів футболістів, внесення у базу даних ФФКР).

 

You have no rights to post comments