ЗШ №6 і НОВИЦЬКИЙ НВК - ШКІЛЬНІ ЧЕМПІОНИ З ФУТЗАЛУ
Неділя, 24 квітня 2016, 12:24

 17 квітня у Калуші відбувся фінал міського Шкільного турніру з футзалу, а 20 квітня — фінал Шкільного турніру з футзалу Калуського району. Спортивні баталії проходили за підтримки енергетиків та НФК “Ураган”. 

 
У районних змаганнях кращою стала команда Новицького НВК, срібло взяли учні з Сівка-Калуського НВК, бронзу — футзалісти з Голинської школи. У міському турнірі перемогу здобули футзалісти з школи №6, на ІІ місці — школи №3, на ІІІ-му — школи №1. 
 
Загалом у районному Турнірі взяли участь 13 шкільних команд з Калуського району. Між собою змагалися шкільні команди з Голиня, Тужилова, Новиці, Сівки-Калуської, Пійла, Перевозця, Кропивника, Підмихайля, Войнилова, Верхньої, Боднарова, Старого Угринова, Вістови. У міському 9 шкіл Калуша. Це футзальні команди з гімназії та міських шкіл №1, №2, №3, №4, №5, №6, №8, №10.
 
 
 
 
 
Обидві команди-переможці вибороли для своєї школи головний приз — по 40 тисяч гривень, які школа може витратити на покращення матеріально-технічної бази, тим самим створивши собі комфортні умови для занять фізичним вихованням та спортом. Окрім цього, три кращі команди нагороджені комплектами ігрової форми, медалями та дипломами, а “срібні” призери отримали по комплекту м’ячів. Іншим командам-учасникам було вручено солодощі.
 

 

По завершенні районних турнірів у Івано-Франківську відбудеться Ліга Шкільних Чемпіонів, на яких кращі районні команди позмагаються за звання Чемпіона Шкільного турніру з футзалу сезону 2015-2016 рр.

За матеріалами "ВІСТІ КАЛУЩИНИ" та сайту НФК “Ураган”.

 

You have no rights to post comments