Звернення до «Вуйка Василя» (ВВ)
Понеділок, 21 березня 2016, 22:07

edit f2

«ВВ»!

        Звернутися до Вас мене змусили та полеміка на чаті сайту між Вами та адміністратором сайту Іваном Савкою і Ваші звинувачення в його адрес.

        Хочу зауважити, що інформаційний сайт «Калущина футбольна» створено Іваном з власної ініціативи, він вкладає в нього власні кошти і зусилля і я вважаю, що любителі футболу в районі мають бути за це йому вдячні, як і вдячне йому керівництво ФФКР.

        На сьогоднішній день сайт фактично став неофіційним сайтом Федерації футболу Калуського району, на якому ФФКР має можливість виставляти різну інформацію і документи про свою діяльність і через сайт довести це до відома футбольної громадськості.

       Так, напередодні звітно-виборної Конференції на сайт спеціально був виставлений Статут ФФКР не  з метою «заталяпати» сайт і «показати людям яка файна ФФКР і її голова», а з метою ознайомлення футболістів, представників команд з нормами Статуту, зокрема, щодо  повноваження делегатів Конференції, висування кандидатур на посаду голови ФФКР, процедуру обрання голови ФФКР.

      Ви були присутні на Конференції і бачили, що не було ніякого «накатаного плану Луцького», делегат від команди с. Копанки Бунга Марян скористався правом, наданим делегатам Статутом, і висунув альтернативну Луцькому Володимиру кандидатуру Полійовського Валентина на посаду Голови ФФКР.  В результаті демократичного голосування Головою ФФКР було обрано Луцького Володимира Васильовича.

      Іван Савка слушно зауважив Вам, що будучи присутнім на Конференції, Ви мали право і можливість виступити відкрито, сказати все, що Ви думаєте про той, як Ви написали в чаті,  «бардак у Калуському футболі».

       На жаль, Ви цим правом не скористалися і продовжуєте анонімно огульно звинувачувати всіх і вся, і що, особливо неприємно вразило те, як Ви по-хамськи висловилися в адрес адміністратора сайту. Радує те, що дописувачі в чаті дають відповідну оцінку Вашому  хамству  і висловлюють підтримку адміністратору сайта.

      На початку чергового футбольного сезону хочу висловити побажання  Вам «ВВ» і всім дописувачам в чаті не засмічувати сайт нецензурщиною, лайкою, образами,  безпідставними звинуваченнями. Нехай в чаті буде конструктивна критика ФФКР,  толерантний обмін думками і пропозиціями задля подальшого розвитку футболу в районі.

 

     Ігор Хомич,  заступник голови КДК ФФКР,  в період підготовки до Конференції - голова Комісії з підготовки проведення звітно-виборної Конференції ФФКР

21.03.2016 року

 

You have no rights to post comments