Команда зі Студінки — переможець турніру з футболу пам’яті Івана Стуса
Субота, 24 жовтня 2015, 19:01
 
 
Минулої неділі, 18 жовтня, в с. Студінка відбувся традиційний районний турнір з футболу пам’яті Івана Стуса — за підтримки голови районної ради Василя Дзундзи. Участь у турнірних баталіях взяли 3 команди — з Середнього Бабина, Студінки та Вістови. 
 
У перших поєдинках команди Середнього Бабина і Студінки з однаковим рахунком 1:0 взяли верх над футболістами з Вістової, причому всі голи були забиті з пенальті. Останній матч турніру між командами зі Студінки і Середнього Бабина був вирішальним, тож викликав чималий ажіотаж, адже було багато футбольних фанів з обох сіл. Господарям поля тільки у другому таймі вдалося забити два голи і стати володарем головного призу турніру — пам’ятного кубка. Всі команди-учасниці турніру нагороджені цінними призами, наданими головою районної ради Василем Дзундзою.
 
Треба сказати, Василь Дзундза постійно, незважаючи на те, на якій посаді працював, дбав про розвиток фізичної культури і спорту на селі. За його ініціативи в районі щорічно проводяться різноманітні спортивні турніри, зокрема з футболу в с.Студінка та волейболу у с. Добровляни.
 
— Розвиток фізичної культури і спорту на селі завжди були серед першочергових у моїй діяльності, — підкреслив на урочистостях з нагоди турніру Василь Дзундза. — Цим питанням і надалі приділятиму увагу. 
 
Любомир Скульський, тренер-представник  команди с. Студінка [за матеріалами visti-kalush.com.ua]
 
Довідка
Іван Стус — житель с. Студінки, все життя пропрацював у місцевому господарстві, докладав зусиль для розвитку фізичної культури і спорту у Студінці, зокрема футболу і волейболу. Команди з футболу і волейболу під його керівництвом свого часу вважалися одними із найсильніших в області серед сільських спортивних команд. Іван Стус помер у 1994 році. 

 

 
Коментарі  
  •  
  •  

#2 Guest » 25.10.2015, 19:26

Цитую Guest:
ок

Цитую Guest:
ок

Цитую Guest:
ок

Цитую Guest:
ок

Цитую Guest:
ок

Цитую Guest:
ок

Цитую Guest:
ок

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ппаааппааа
0 +−

Guest

  •  
  •  

#1 Guest » 25.10.2015, 19:25

ок
0 +−

Guest

You have no rights to post comments