Верхня - переможець Кубка пам'яті Зіновія Полійовського
П'ятниця, 23 жовтня 2015, 20:09

alt

У неділю 18 жовтня у с. Томашівці відбувся ІІІ-й футбольний турнір, присвячений пам'яті колишнього гравця калуських команд «Будівельник» і «Хімік», тренера юнацьких складів "Хіміка", голинського«Колоса» («Колос» приймав участь по товариству "Трудові резерви" на всеукраїнському рівні)  і верхнянської "Юності", уродженця села Томашівці Зіновія Полійовського.

 У розіграші Кубку взяло участь п'ять команд: Томашівці, Томашівці-2, Негівці, Верхня і Перекоси. 

Для визначення переможця команди було розділено на дві групи, переможці яких виходили у фінал кубку.

Результати групових матчів

1 група

Томашівці - Негівці  1:0

2 група

Томашівці-2 - Верхня 0:3

Верхня - Перекоси 0:0

Томашівці-2 - Перекоси 0:1 

У матчі за третє місце Негівці отримали мінімальну перемогу над Перекосами з рахунком 1:0. У фінальному матчі Томашівці - Верхня основний час завершився нічиєю - 1:1,  а тому переможець турніру визначався в серії післяматчевих пенальті. Точнішими у пробитті пенальті виявились верхнянські футболісти (2:4 пенальті), які отримали головний приз - кубок турніру.

У конкурсі жонглювання м'яча cеред молоді перемогу отримав Пилипчук Валентин із Перекосів.

Переможці і призери були нагородженими грамотати та пам'ятними призами. Переможені команди-учасниці отримали в подарунок по футбольному м'ячеві, а команда-переможець - два м'ячі.

Турнір вже традиційно пройшов у дружній та доброзичливій атмосфері.

Огранізував турнір син Зіновія Полійовського - Валентин, який продовжує його футбольну справу. Підтримали кубок фінансово та призами підприємці Цюпер Руслан, Грицюк Олег і Вагилевич Василь.

Крім того, у спортзалі школи одночасно відбувались волейбольні змагання серед дівчат, участь в яких взяли команди з Томашівців, Верхні та Тужилова.

 

Фото з турніру

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

You have no rights to post comments