Огляд 17 туру чемпіонату
Написав admin   
Вівторок, 28 серпня 2012, 18:50

{odnaknopka}У неділю 26 серпня відбувся черговий 17 тур чемпіонату калуського району  з футболу. Пропонуємо вашій увазі його короткий огляд.

У так званому матчі за «6» очок, в якому зустрічалися між собою можливі претенденти на виліт із 1 ліги – Студінка та Збора, було зафіксовано перемогу господарів із рахунком 3-0. Інший аутсайдер 1 ліги – Бабин Середній був декласований у Верхні місцевими футболістами із рахунком 8-0. Тільки один забитий м’яч вирішив долю у матчах Вістова - Сівка Калуська та Гуменів - Довга Калуська, в яких перемогу святкували господарі та гості відповідно. Бойовою нічиєю 3-3 закінчився матч між Старим Угриновим і Станьковою.

У 2 лізі 1 групи можна виділити два центральні матчі за участю лідерів, а саме: Боднарів - Підмихайля та Грабівка - Підгірки. В першому матчі лідер групи несподівано поступився Боднарову із рахунком 4-1, а Грабівка мінімально поступилася Підгіркам, 0-1. Поразка команди Підмихайля не вплинула на її турнірне розташування, які знову продовжують лідирувати на віддалі 4 очок від Підгірок, які наразі займають друге місце. Нарешті першу перемогу у чемпіонаті здобула Новиця над Бережницею із рахунком 3-1. В двох інших матчах зафіксовано такі результати: Завадка - Кадобна 2-4, Добровляни - Бабин Зарічний 1-3.

У 2 лізі 2 групи 17 тур виявився дуже результативним. Зокрема, Перекоси після «нереальної» нічиєї 0-0 у Довпотові в першому колі відквитали по повній аж 10 голів у ворота довпотівських футболістів, а Довгий Войнилів, який приймав Сівку Войнилівську забив 8 голів. Зазначимо, що гості в обидвох матчах зуміли таки забити по 1 голу престижу. Що не можна сказати про Томашівці, які на виїзді поступилися Перевозцю з рахунком 6-0. У боротьбі за 3 місце непростим виявився матч для Копанок у Луці, в якому гості мінімально виграли 0-1, а Войнилів, який на 20 хвилині матчу поступався Негівцям, зумів забити по 1 голу у кожному таймі та довів матч до переможного кінця. Нагадаємо, що у Негівцях був також зафіксований результат 2-1 на користь Войнилова. В іншому матчі Слобідка здолала Дубовицю із рахунком 3-1. На даний момент лідери – Перекоси та Довгий Войнилів зберігають лідерство, причому в останніх гра в запасі із Негівцями. Копанки та Войнилів, які займають 3 і 4 місце відповідно, мають ще теоретичні шанси фінішувати другими у турнірній таблиці. Для цього їм потрібно вигравати надалі та чекати можливої осічки Довгого Войнилова у виїзних матчах із Негівцями, Перевозцем та Копанками.

P.S. На сайті є можливість переглядати графіки  (діаграми) перебування команд  у турнірній таблиці у кожному із турів. Наприклад дивись тут.

 

 
Коментарі  
  •  
  •  

#3 REAList » 03.09.2012, 12:29

точно треба!
0 +−

REAList

  •  
  •  

#2 fcper.if.ua » 29.08.2012, 10:49

та потрібно!
+1 +−

fcper.if.ua

  •  
  •  

#1 admin » 28.08.2012, 19:06

Яка ваша думка? Чи потрібно надалі писати такі огляди
+2 +−

admin

You have no rights to post comments