Володимир Адамюк: "Грали у свій футбол"
Вівторок, 21 липня 2015, 11:56

alt

Вихованець калуського футболу, захисник дніпродзержинської "Сталі" Володимир Адамюк (ще один представник Прикарпаття в українські ПЛ) поділився враженнями від матчу з "Динамо" (1:2).

 - Поєдинок з "Динамо" був для тебе першою грою у Прем'єр-лізі за всю кар'єру, які відчуття залишилися від гри? Коліна не тремтіли?

 - Все було спокійно. Коліна точно не трусилися. Якщо боятися, то не варто грати у футбол. Трохи тиснула відповідальність за результат, адже грали з грандом нашого футболу. В першу чергу хотілося проявити себе, показати, що не гірше тих гравців, які залишилися в запасі.

 - Коли гра закінчилася, які були перші думки?

 - Я навіть не знаю. Був шок. Не вірилося, що зіграли з "Динамо".

 - Коли м'яч влетів у ворота "Динамо" диктор по стадіону оголосив, що забив ти, як розвивалися події насправді?

 - Брехати не буду, м'яч залетів від Велозу. Але якби я в тому моменті не пішов рішуче на м'яч, може бути Велозу і не помилився б.

 - Коли м'яч залетів у ворота, які були відчуття?

 - Емоції були божевільні, не передати словами. Не повірив, що ми забили "Динамо" гол. Та ще й на 3-й хвилині. Нам потрібен був цей гол, щоб з'явилася в команді впевненість. І мені потрібна була впевненість. Адже це була моя перша гра в основному складі "Сталі" у Прем'єр-лізі.

 - Приємно було, що саме прізвище Адамюк світила на табло до кінця матчу?

 - Я спочатку не зрозумів, всі вітають ... Якщо чесно, часу дивитися на табло не було, кияни не дозволяли.

 - Як тренера налаштовували команду на гру з "Динамо", що говорили?

 - Грати у свій футбол, з перших хвилин діяти агресивно, строго зіграти в обороні і по можливості відсунути гру від своїх воріт. У нас чудові тренери, їх впевненість передалася і нам.

 - На скільки відсотків команда виконала тренерську установку?

 - Я думаю, в основному виконала. Були моменти, коли допускалися помилки, без них не обійшлося. Десь не дограли, але в цілому, думаю, зіграли непогано.

 - Як оцінюєш свою гру? Зіграв на своєму рівні?

 - Для дебюту непогано, але знаю, що можу грати краще. Все-таки перша офіційна гра, хвилювання присутнє, плюс тиснув авторитет "Динамо", у складі якого багато досвідчених і відомих футболістів.

 - Що можеш сказати про наступного суперника - львівських "Карпатах"?

 - Хороша команда. Грають досвідчені гравці: Ігор Худоб'як, Олег Голодюк. У складі "Карпат" багато молодих хлопців. Вважаю, що у цієї команди великий потенціал. Будемо намагатися відібрати очки у львів'ян.

 - Не так давно на збори "Сталь" програла "Карпатам" 0: 2. Як вважаєш, зараз буде зовсім інша гра?

 - Однозначно інша. Ми тоді перший раз вийшли на трав'яне поле, нам було дуже важко. До того ж у нас зараз інша команда, прийшло багато гравців з досвідом ігор у Прем'єр-лізі. За складом ми стали значно сильніше, ніж тоді. Тому, незважаючи ні на що, грати будемо на перемогу, а як вийде, побачимо.

Джерело: fcstal.com.ua (переклад sport.if.ua) 

 

You have no rights to post comments