Кубок турніру з футболу імені Степана Бандери — у ФК “Кропивник”
П'ятниця, 17 липня 2015, 11:45
Минулої неділі в с. Старий Угринів відбувся традиційний футбольний турнір, присвячений Герою України Степану Бандері. 

 
У турнірі взяли участь 7 команд — футбольні клуби сіл Новиця, Підмихайля, Пійло, Перевозець, Кропивник, Старий та Середній Угринови представили дві збірні — дорослу та юнацьку. Змагання проводилися за системою “вибування після поразки”. Загалом відбулося 7 ігор, матчі тривали 40 хвилин (два тайми по 20 хв.). 
 
Перемогу у турнірі імені Степана Бандери здобув ФК “Кропивник”. Друге місце — у команди “Угринів-2” (юнацький склад), яка тільки в післяматчевих пенальті (основний час — 1:1) поступилася команді-переможцю. Третє місце — у команди “Угринів-1” (основний склад), яка у напруженій боротьбі перемогла команду із сусіднього села — ФК “Новиця”. 
 
“Турнір, — прокоментував “Вістям Калущини” голова федерації футболу Калуського району Володимир Луцький, — проведено на високому рівні. Цікавості додавало і те, що команди запросили до свого складу гравців із ФК “Хімік” (м. Калуш). Федерація, — додав, — вдячна за організацію та фінансову допомогу командам із Угриновів Василю Петровичу Базюку — уродженцю С. Угринів, який наразі проживає у м. Київ. Меценату вручено пам’ятну подяку”. 
 
Всі команди-учасниці отримали пам’ятні призи, футбольні клуби-призери — медалі, а ФК “Кропивник” — кубок.
 
Наталія Барнич, Вісті Калущини
 

You have no rights to post comments