Сенсаційна довгоочікувана перемога Довжки
Вівторок, 12 травня 2015, 07:35

 

10 травня відбувся матч 2 туру першості між командами ФК Довжка та ФК Довгий Войнилів, в якому сенсаційну перемогу (першу за 2013-2015 сезони) здобули господарі. 

Зокрема, із 29 учасників конкурсу прогнозів на нашому сайті тільки 1 поставив на перемогу господарів, а всі решта - на гостей.

Відзначились у Довжки Савка Андрій і Фрик Роман. 

Цитуємо коментар групи ФК "Довгий Войнилів" про цей матч:

"На привелике здивування усього району, перемогу здобула ФК Довжка. Весь перший тайм наша команда домінувала на 95%. Гравці ФК Довжка були не спроможні перетнути свою половину поля. ФК Довгий Войнилів атакував беззупинно, але усі атаки закінчувались невдачею і ворота ФК Довжка у першому таймі залишились недоторканими. У другому таймі під час атаки ФК Довжка здобула кутовий удар (перший за матч) і чудом спромоглася його реалізувати. Гравці ФК Довгий Войнилів були шоковані тим, що відбулося і намагалися зі всіх сил якомога швидше зрівняти рахунок. Але знову усі атаки увінчувалися невдачами. Під кінець матчу ми все ж таки спромоглися зрівняти рахунок. Але буквально через дві хвилини усі надії на перемогу були розвіяні. Після розіграшу м'яча гравці ФК Довжка прорвалися до штрафного майданчика і знову на здивування усіх відправили м'яч у сітку наших воріт. Для того, щоб зрівняти рахунок часу уже не залишалось, не кажучи уже про перемогу. Матч так і закінчився з рахунком 2:1. Такого свята в селі Довжка напевне не було дуже давно. Наша команда зробила найбільшу помилку: не дооцінила суперника і тому потерпіла поразку. Надіюсь, це стане для нас уроком і в майбутньому такі помилки більше не траплятимиться!".

 Фото групи ВК "ФК Довжка"

 

 

You have no rights to post comments