Огляд результатів 16-19 серпня. Скандальний тур у 2 лізі
Неділя, 19 серпня 2012, 22:28

Футбольні баталії у калуському районі минулого тижня розпочалися матчами 7 туру Чемпіонату району з футболу серед юнацьких команд. Так, зокрема у четвер відбувся матч Тужилів - Верхня, в якому гості святкували перемогу з рахунком 1-2. У другому суботньому матчі 2 зони Голинь переміг своїх однолітків із С. Угринова з рахунком 2-0.  Осічка С. Угринова дала змогу юнакам із Верхньої  піднятися на перше місце та потіснити  С. Угринів на друге місце.

В 1 зоні зустрічалися тільки одноосібні лідери - Боднарів та Перевозець, в матчі яких було зафіксовано бойову нічию 2-2. Обидві команди вже забезпечили собі вихід в наступний раунд змагань, оскільки найближчий переслідувач - команда із Вістови знялась із змагань. Проте Войнилів ще має теоретичні шанси на вихід далі. Для цього Войнилову потрібно перемагати на виїзді Копанки та Перевозець (із різницею більше 3 м'ячів), а також чекати перемоги аутсайдера Копанок у Перевозці. Хоча останнє навряд чи можливе. Тому враховуючи таку ситуацію у 2 зоні,  можна спрогнозувати, що наступні тури можуть взагалі не відбутися у цій зоні.

19 серпня у першому півфінальному матчі Кубку району у Вістовій учасник 2 ліги Довгий Войнилів розписав нічию 1-1 із господарями та зберігає добрі шанси на вихід у фінал. Інша пара Довге Калуське - Тужилів буде грати пізніше.

У 1 лізі було зіграно тільки 3 матчі 16 туру, в яких було зафіксовано такі результи: Станькова - Голинь 3-0, Бабин Середній - С. Угринів 0-3, Студінка - Гуменів 0-1. Тужилів цього дня приймав у себе команду Серафинці (Городенківський р-н) в рамках першого матчу півфіналу Кубка області "Колос", в якому впевнено переміг з рахунком 4-1.  Інший матч 16 туру С. Калуська - Верхня  за згодою обидвох сторін перенесено на пізніший термін, як і матч Вістова - Збора.

У 2 лізі 1 групи у лідера - команди Підмихайля не виникло проблем у матчі із Добровлянами, 3-0. У центральному матчі туру Боднарів у доданий арбітром час зумів зрівняти рахунок у виїзному матчі з Підгірками, 1-1. Із розгромним рахунком 5-0 Завадка поступилася у Бережниці. Аж 11 голів побачили вболівальники у Бабині Зарічному, в якому господарі  перемогли аудсайдера зони - Новицю із рахунком 8-3. Не обійшлось без скандалу у матчі Кропивник - Грабівка. Спочатку суддя відмінив гол забитий Грабівкою, а потім при рахунку 1-0 на користь господарів гості зійшли з поля (напевне не погоджуючись із суддійством матчу...), недогравши до кінця матч. Таким чином, Підмихайля зберегло першу сходинку у турнірній таблиці (39 очок), а Підгірки - другу (32 очок), а матч Кропивник - Грабівка розглядатиме КДК.

У 2 лізі 2 групи  "сухий" матч на голи видали Перевозець та Дубовиця, 0-0. Войнилів при ігровій перевазі над Довпотовим взяв тільки одне очко у нього вдома. А все тому, що головний суддя матчу зарахував гол у ворота Войнилова після явної гри рукою довпотівського футболіста. Крім того, господарі порушували правила з ризиком нанесення серйозних травм суперникам. За такі дії у багатьох випадках суддя навіть не показував жовті картки. У матчі Лука - Перекоси було зафіксовано рахунок 1-2, причому Перекоси забили переможний мяч на 95-ій хвилині. Після цього Лука зійшла з поля через те, що суддя мав би додати 3 хвилини, а він додав аж 5 хвилин додаткового часу. Також ходять чутки, що один гол Перекоси ніби забили рукою, а на суддю матчу чинився натиск вболівальниками Луки. Даний матч та події навколо нього будуть розглядатися на КДК. В інших матчах Копанки прогнозовано перемогли Томашівці з рахунком 4-0, а Сівка Войнилівська здобула перемогу над Слобідкою, 5-1. Верхня частина турнірної таблиці у цій групі після 16 туру залишилася без змін порівняно із 15 туром.

Наступний 17 тур відбудеться 26 серпня, після чого настане двотижнева перерва, зумовлена фіналом Кубка району та Спартакіадою району. Удачі Вам і Вашим командам!

 

 

You have no rights to post comments