Битва лідерів. Звіт матчу Довгий В. - Перекоси

29 липня відбувся центральний матч 13 туру між лідерами 2 ліги 2 зони Довгим Войнилом та Перекосами.

Перекоси у першому таймі володіли ігровою та територіальною перевагою, давався взнаки клас та досвід команди. Довгий-В. відзначався гострими контратаками. Гості швидко відкрили рахунок із-за непорозумінь в штрафній площадці довжинських захисників. Незабарився і другий гол, який був повністю на совісті воротаря господарів - мяч після дального несильного удару, можна сказати закотився у ворота. 0:2. Здавалось, здійсниться "перекіський" прогноз на матч 0:6.

Але Довгий-В. не здавався. Розіграна вдало комбінація, потужний удар із-за штрафної зони Чоловського Віталія, - мяч у "девятці". Інтрига відновилася. Але за кілька хвилин знову не порозуміння у штрафній довжан, серія рекошетів і Кобута М. розстрілює воротаря. 1:3. Кінець першого тайму.

Друга половина матчу розпочалася знову активними, змістовними комбінаціями Перекосів. Але тривало це не довго. Молоді повні сил і запалу хлопці Довгої-В. "перебігали" досвідчених перекісчан. Друга половина другого тайму була повність за господарями. Перекоси демонстрували "стоячий" футбол, чим господарі і скористались. Комбінація, пас врозріз, гра на випередження, гол. У воротах Перекіс "розписався" Федьків О. 2:3. Довгий-В. продовжував осаду воріт ФК Перекоси. Гості геть здались? Ні. Вибились із сил. Дається взнаки не молодий середній вік команди - відбивались, як могли. Схожа комбінація. Гол. На цей раз відзначився Федьків О. 3:3. Вболівальники шаленіють. Відчувається підтримка рідних "стін", команду гонять вперед. Арбітр додає 3 хв. до основного часу. Довгий-В. продовжує наступальні дії. Захисники Перекіс невстигають за нападниками господарів, фолять. Черговий штрафний справа від карного майданчика. До воріт метрів 25. Федьків О. "вирізає" мяч у "штрафну". Микитин П. грає на випередженя, вдало підкладає ногу, - ГОООООООЛ!!!! Вольва перемога. Радості гравців та фанів Довгої-В. немає меж. ФК Перекоси покидають поле з опущеними головами, фани їхні теж розчаровані... адже 4:3, -це не хвастські очікувані 0:6).

Детальніше про склади обох команд на матч, заміни та інше дивись тут

 

You have no rights to post comments