Негівці - переможці Кубку у Томашівцях, присвяченого пам'яті Зіновія Полійовського
Субота, 18 жовтня 2014, 13:32

 У неділю 19 жовтня у с. Томашівці відбувся ІІ-й футбольний турнір, присвячений пам'яті колишнього гравця калуських команд «Будівельник» і «Хімік», тренера юнацьких складів "Хіміка", хотінського «Колоса» («Колос» приймав участь по товариству "Трудові резерви" на всеукраїнському рівні)  і верхнянської "Юності", уродженця села Томашівці Зіновія Полійовського.  

Z.Poli

Зіновій Полійовський

На відкритті турніру учасники та вболівальники хвилиною мовчання помянули Зіновія Полійовського.

У розіграші Кубку взяли участь п'ять команд, які були розділені жеребом на 2 групи: 1 група  – Томашівці-2 (легіонери), Войнилів і Дубовиця; 2 група  – Томашівці і Негівці. За регламентом турніру переможці груп розіграли головний красень-кубок турніру.

Призи

 Красень-кубок турніру (на фото   з лівої сторони)

Організатор турніру Валентин Полійовський - син Зіновія Полійовського

Турнір пройшов у дружній та доброзичливій атмосфері, але при цьому запекла боротьба за перемогу була присутня на кожному матчі.  

Результати матчів

1 група

  • Томашівці-2 - Дубовиця 0-1,
  • Войнилів - Дубовиця 1-0,
  • Томашівці-2 - Войнилів 1-5

2 група

Томашівці - Негівці 4-0

  • Матч за 3 місце

Томашівці - Дубовиця 0-0 (пенальті 7-6)

    • Матч за 1 місце

Войнилів - Негівці 0-0 (пенальті 8-9)


Фіналісти Кубку

Фіналісти Кубку (справа - Негівці, зліва - Войнилів)

Кращим воротарем турніру визнано воротаря команди з Негівців (Тарас ?), кращим захисником  Володимира Лазоришина (Томашівці), кращим півзахисником  Василя Гудзика (Дубовиця), кращим нападаючим  – Андрія Тимківа (Войнилів).  Номінанти були нагороджені грамотами та отримали вимпела з фотом Зіновія Полійовського та його останньої команди – команди Томашівець зразка 2008-2010 рр., яку він досить успішно тренерував. Зокрема, в 2009 р.  в 2 групі 2 зони команда поступилась лише одним очком тодішньому переможцю групи – Станьковій, а у 2010 р.   не вистачило однієї перемоги для  подальшого виходу у фінальну стадію.

Інші фото

-

 

--

 

--

600

 

--

Денис та Олександр - сини Зіновія Полійовського

 

You have no rights to post comments