Районні і міські депутати та підприємці зібрали близько 6 тис. грн на... футбольному матчі
П'ятниця, 17 жовтня 2014, 00:23
Районні і міські депутати та підприємці зібрали близько  6 тис. грн на... футбольному матчі
Минулої суботи, 27 вересня, на стадіоні ФК “Хімік” відбувся товариський футбольний матч між районною і міською командами. 
 
За кожну з команд виступали районні та міські депутати і підприємці. А за збірну району на футбольне поле вийшли голова Калуської районної ради Василь Дзундза та голова Калуської РДА Микола Жовнір. Закінчився матч перемогою міської команди, проте, кажуть учасники, переможених нема, бо зібрано суму у 5 тис. 687 гривень (з цих коштів 3800 грн пожертвували учасники команди, яка представляла Калуський район), котра повністю буде використана на потреби бійців АТО. 
Перед початком — організаційні моменти, невелика розминка та — до поєдинку. З районного боку — очільники району, котрі на рівні з усіма грали у футбол. Звісно, не до кінця, за деякий час вийшла заміна, але вже те, що не побоялися вийти на поле зі спортсменами-футболістами чи бодай футболістами-аматорами — великий плюс. Кажуть, треба використовувати будь-яку можливість, аби зібрати кошти для потреб армії чи на лікування бійців АТО.
Організатор поєдинку — Федерація футболу Калуського району (голова Володимир Луцький) та ініціативна група підприємців району (Руслан Цюпер та Тарас Барнич).
— Такий турнір, — коментує голова районної ради Василь Дзундза, — засвідчив нашу готовність об’єднуватися заради спільної благодійної мети. До того ж, треба займатися спортом, бо тільки сильна здорова нація може дати відсіч ворогові. Найближчим часом хочемо розпочати навчання дітей військової підготовки, а ще — плануємо створювати загони самооборони, щоб захищати свою рідну землю. 
Василь Дзундза, як каже сам, полюбляє грати у настільний теніс, щоправда, часу на гру не завжди вистачає. Щодо футболу, то колись ще за навчання у технікумі футбольні ігри були своєрідним підробітком. Бо учасникам команд, котрих запрошували грати, платили невеликий гонорар. 
Микола Жовнір раніше полюбляв заняття з бігу, цікавився лижними гонками і біатлоном. Проте зараз, як і у очільника райради, не вистачає часу. 
— Можливо, футбольний поєдинок стане тим поштовхом до відновлення занять, — поділився Микола Жовнір. 
Загалом тайми тривали по 30 хвилин, оскільки це товариська зустріч. А поєдинок закінчився з рахунком 1:0 на користь міської команди. Єдиний гол був забитий у другому таймі. 
— Проте головний результат — це сума коштів, що була зібрана під час матчу, — коментує голова Федерації футболу Калуського району Володимир Луцький. — До того ж, перевага від початку була на боці міста, оскільки у складі міської команди грали більше діючих футболістів, котрі регулярно тренуються, відповідно і зв’язок між членами команди на порядок вищий під час гри. Проте, сподіваємося, цей матч не останній. Вже тривають домовленості щодо проведення ще однієї товариської зустрічі. Тож будемо намагатися взяти реванш. 
 
Інна БІГУН, Вісті Калущини
 
 

You have no rights to post comments