Рішення чергового Виконкому ФФКР
П'ятниця, 20 червня 2014, 16:49

 

У середу 18 червня о 18:00 відбувся черговий розширений Виконком ФФКР за участю представників команд району, на якому були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Прийнято регламент та попередній календар Чемпіонату району з футболу сезону 2014 серед юнаків (1996-2000 року народження). Стартує даний турнір 12 липня. Просимо бажаючі команди подати заявку на участь до 9 липня у ФФКР або дати свою попередню згоду на участь у цьому турнірі. 

2. Жеребкування 1/4 Кубка району (дивись на сайті).

3. Прийнято рішення про можливість участі в Першості району з футболу гравців знятих команд (Слобідка, Бережниця) і гравців, що не були ще заявлені в цьому сезоні за жодну із футбольних команд, а також юнаків, які виступали в ДЮФЛ.

4. Застосування санкцій до команд, які порушують Регламент Чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Калуського району з футболу - 2014 (фінансова частина). Дане питання обговорено із представниками команд та прийнято рішення про забов'язання виконання регламенту змагань щодо фінансової частини (внески). Командам надано термін погасити заборгованість до 29 червня 2014 року. В іншому разі команди не будуть допущені до матчів. Зокрема, це стосується таких команд: Вістова, Сівка-Калуська, Бабин Зарічний, Бабин Середній, Боднарів, Перевозець, Мостище, Дубовиця, Войнилів, Довжка.

5. Різне.

 ФФКР

 
Коментарі  
  •  
  •  

#3 sava » 24.06.2014, 01:25

Справа в тому, що Войнилів не відмовлявся платити внесок. Селищний голова Войнилова хотів оплатити внесок за три команди куща (Довпотів, Дубовиця, Войнилів), перерахувавши гроші на рахунок офіційно. Але тут і воно...Потрібно платити готівкою. Це при тому, що ФФКР є юридичною особою, яка не має свого рахунку! Думаю, що це великий мінус для ФФКР. На цей недолік вказував ще заступник голови ІФФФ Клим Т. під час звітно-виборчої конференції ще у 2012 році... Щодо внесених коштів і витрат, то тут потрібна прозорість.

Представник Томашівців піднімав це питання у чаті, але воно, як бачу, лишилось поза увагою.
Цитую:
"Увага футболістів і представників команд, хочу на слідуючу неділю підняти питання на рахунок внесків і зарплат судьям, записатись на прийом до голови районної ради і вирішити накінець питання про рахунок федерації. Голови сільських рад, наскільки мені відомо, готові переводити гроші, тільки, щоб це було прозоро. Питання стоїть тільки в федерації, які хочуть налічку на карман. Пишіть свою думку, будь-ласка".

Крім того, представники на цьому Виконкомі (напевно не всі були присутні) взяли та проголосували за санкції до команд. Ну ясно, якщо команда відмовляється зовсім платити, то треба застосовувати санкції. Але якщо сільська рада хоче перевести кошти за команду, то потрібно якимось чином вирішити це питання.
0 +−

sava

  •  
  •  

#2 winner » 24.06.2014, 00:41

Для чого ць федерація і цей Луцький? На початку чемпіонату коли булу жеребкування кубку,зібралося чи мало представників команд.Луцький запропонував термін здачі внесків(1ліга-7 00,2ліга-500) 15 травня.Всі представники проголосували за. Слова Луцького: Хто не заплатить внески до 15 травня 2014 року,та команда до наступного туру не допускається,їй зараховується поразка,і до наступного туре теж не допускається,те ж зараховується поразка,Згідно з пунктом 3.25 регламенту Чемпіонату,перш ості,розіграшу Кубку та Сеперкубку калуського району з футболу 2014,якщо команда зробить дві неявки знімається зі змагань.Цьго не було зроблено для команд:Вістова, Сівка-Калуська, Бабин Зарічний, Бабин Середній, Боднарів, Перевозець, Мостище, Дубовиця, Войнилів, Довжка,які не заплатили внески до цих пір.У середу 18 червня о 18:00 було продовжено для вище вказаних команд здача внесків до 29 червня 2014 року.Тоді для чого ця федерація, якщо вона не дотримується регламенту.Ну за команду Боднарів можна зрозуміти,бо Луцький сам з Боднарова,а за інші??? Значить Луцький получив хабара щоб забути свої слова на початку чемпіоната,та порушити регламент іц допустити вище вказані команди до ігор чемпіонату. Значить треба зробити повну люстрацію Луцького,за 2014 рік,і за 2013рік також.Чому до цих пір не має нагородження команд за 2013рік? Це порушення регламенту пункт 10.1 про нагородження. Тоді для чого цьго Луцького тримати у федерації,як він за пів року порушив регламене два рази??????????? ?
0 +−

winner

  •  
  •  

#1 географ » 23.06.2014, 19:19

хай не платять внески і побачимо чи Луцький зважиться недопустити таку кількість команд, впевнений на 120% що нічого не зробить!!!!!
0 +−

географ

You have no rights to post comments