Огляд 15 туру
Kalush region
Неділя, 12 серпня 2012, 23:38

У неділю 12 серпня відбулися чергові матчі 15 туру в рамках Чемпіонату калуського району з футболу. Пропонуємо вашій увазі короткий його огляд.

 

У 1 лізі перемоги здобули команди Голиня, Старого Угринова та Верхньої у зустрічах із Бабином Середнім, Сівкою Калуською та Довгою Калуською відповідно, причому результат 6-0 між Верхньою та Довгою Калуською  можна вважати сенсаційним у сенсі кількості забитих м'ячів господарями у ворота гостей.

Аутсайдер Студінка досить несподівано вирвала перемогу на виїзді у команди Вістови з мінімальним рахунком 0-1 (переможний м'яч забив Петрина Ю.), а Гуменів на своєму полі теж переміг мінімально команду Збори 2-1. Ще один матч між Тужиловим та Станьковою було перенесено. Таким чином, Тужилів, який ще не втратив жодного очко в цьому сезоні, знову впевнено крокує до свого чергового чемпіонства із активом у 42 очка, а от боротьба за призові місця триває. На разі команди Верхньої та Голиня займають відповідно 2 і 3 місце із однаковою кількістю очок (по 29 очок) та піднялися на 1 місце вгору у турнірній таблиці порівняно із 14 туром, а команда Довгої Калуської опустилася із 2  на 4 місце.

У 2 лізі 1 групи впевнені перемоги здобули Підмихайля, Підгірки та Боднарів над своїми суперниками, у матчі Завадка - Бабин Зарічний було зафіксовано рахунок 2-3, а Кадобна отримала технічну перемогу 3-0, оскільки Бережниця не прибула на матч. На даний час лідирують команди Підмихайля та Підгірок, однак ситуація в цій групі залишається досить заплутаною, багато команд ще мають шанси на прохід у пульку.

У 2 лізі 2 групи лідери Перекоси та Довгий Войнилів  здобули свої чергові впевнені перемоги над Копанками та Довпотовим відповідно.  Войнилів все-таки зумів забити гол у кінці матчу та вирвав перемогу у Луки 2-1, Дубовиця нарешті перервала серію своїх 8 невиграшних матчів підряд, перемігши Томашівці з рахунком 2-3. Слобідка, яка по ходу матчу вигравала 3-1, не зуміла втримати перемогу на останніх хвилинах матчу у команди Неговець, 3-3. Якась курйозна ситуація виникла у Перевозці, а саме команда господарів не вийшла на поле на матч із Сівкою Войнилівською. У цій групі лідери не змінилися і ще не скоро змінються, Перекоси та Довгий Войнилів із 38 та 35 очками відповідно очолюють турнірну таблицю, далі йдуть Копанки та Войнилів із однаковою кількістю очок по 27. У наступному 16 турі Копанки, Перекоси, Перевозець мають без проблем набирати очки, а центральним матчем цього туру у 2 групі буде матч-дербі між сусідами - Негівцями та Довгим Войниловим. Непростим буде виїзний матч Войнилова з Довпотовим. А як все буде - побачимо вже у неділю 19 серпня! Слідкуйте за перепетіями чемпіонату на нашому сайті!

 

You have no rights to post comments