Вдалий початок для чемпіона
Середа, 09 квітня 2014, 00:15

6 квітня 2014 року відбувся перший товариський матч ФК "Станькова" у цьогорічному сезоні. Суперником був відроджений ФК "Тужилів", який  цього року зібрав свою молоду команду.

Як всім відомо, кістяк колишнього Тужилова перебрався у станьківську команду, яка за їх допомоги виграла у минулому сезоні всі нагороди району і стала срібним призером кубка Івано-Франківської області серед чемпіонів міст та району, поступившись у фіналі у серії післяматчевих пенальті ФК "Перегінськ".

Зараз ближче до самої гри. Гра проводилась на стадіоні села Підгірки, у якій господарем виступив ФК "Тужилів". З перших хвилин матчу команда Тужилова ринула в атаку, загострюючи гру на флангах. Уже на 15 хвилині матчу рахунок був відкритий, але героями моменту стала команда Станькови, яка вдало використала провал в обороні. Не пройшло і 10 хвилин, як знову відзначились гості поєдинку і рахунок уже став 2:0. Тужилів не хотів програвати у цьому матчі і наприкінці зустрічі міг відіграти один м'яч, але кращий бомбардир першої ліги Яців Ігор не реалізував 11-ти метровий удар.

Другий тайм почався із забитого голу. Після розіграшу м'яча ФК "Станькова" проводить швидку атаку і з метрів 25-30 заставляє воротаря Тужилова капітулювати, 3:0. Трохи розслабившись, гості почали грати у відкритий футбол і марнувати момент за моментом. Натомість гравці Тужилова провели одну з ефектних атак, у якій відквитали один гол, 3:1. Надалі гра проходила на рівні, але варто зазначити, що Яців Ігор за весь матч змарнував більше 5 виходів один на один, які б допомогли його команді у цьому матчі взяти хоча б нічию. А так 3:1 на користь ФК "Станькова", яка готується захищати титул чемпіона Калуського району.

fcstankova.at.ua

 
Коментарі  
  •  
  •  

#2 Guest » 09.04.2014, 10:00

:lol: :lol: :lol:
0 +−

Guest

  •  
  •  

#1 Guest » 09.04.2014, 08:56

8)
0 +−

Guest

You have no rights to post comments